Do szkoły jednak busem

11

Gmina zapewniła jednak bezpłatny dowóz szkolnym busem uczniom szkoły w Leśniakowiźnie, mieszkańców Cięciwy i Mostówki. Autobus kursuje dwa razy rano i dwa razy po południu, po zakończeniu zajęć w szkole. Rusza z Majdanu, przez Mostówkę, Cięciwę, aż do szkoły w Leśniakowiźnie.

 

11 KOMENTARZE

 1. tematy typu komunikacja miejska, dowóz do szkoły w gminach wiejskich itp powinny być zapisane w planie długoterminowym a nie tylko pompowane przed wyborami !
  niestety obecny burmistrz na pewno wygra … z całym szacunkiem ale Pani Radwan nie ma szans 🙁

 2. W Węgrowie i Grębkowie, skąd pochodzi burmistrz, PiS przegrał wybory. Tam z kolei Madziar nie miałby w wyborach żadnych szans. P.S. A uprzedzając komentarze PiS-owców dodam jeszcze: tak, to prawda, że w Wołominie miałem 20 głosów, dlatego następnym razem startuję na Grochowie 😛

 3. Panie Mariuszu, a może zamiast stale krążyć wokół swojego wyniku wyborczego, lepiej byłoby napisać coś na temat, czyli dowozu dzieci do szkoły. Ad rem jak mawiali starożytni.

 4. Było wiadomo, że przed wyborami uda się rodzicom załatwić dowóz dzieci do szkoły szybko i pozytywnie. Ja jednak jeszcze kilka miesięcy temu spodziewałem się, że przed wyborami uda się załatwić dowóz dorosłych do pracy w Warszawie – czyli Wspólny Bilet. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że wybory tuż tuż, a dla burmistrza temat Wspólnego Biletu nie istnieje…

 5. Uważam że Wspólny Bilet, komunikacja ZTMowska i SKMka – powinny być priorytetem dla wołominiaków o który powinni zabiegać. Jednak i starostwo i burmistrz – nie widzą związku miedzy prężnym rozwojem naszego miasta a dobrem mieszkańców i przychodami do budżetu z racji nowo powstających firm.
  O 634 – nie ma wogóle cco pisać bo to jak rozmowa ze świniami o gwiazdach.
  I puki rządcy tego nie zrozumieją – będzie jak było. Z tą różnicą że może coraz więcej ludzi zacznie dostrzegać że w innych miastach powiatowych pod Wawą – standard życia jest nieporównywalnie wyższy niż w Wołominie – w którym tylko góra śmieci i smrodu narasta dzięki mądrości spadochroniarskich władz.
  Dalej więc będziemy świadkami dyskryminacji naszych mieszkańców na rozmowach kwalifikacyjnych i w szkołach. Bo to jedyny powiat bez WB i wiecznie spózniający sie pracownik – nikomu nie jest potrzebny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj