Zamknęli przejazd

10

Jak informuje spółka Torpol SA od 24 listopada do 2 grudnia 2014r. zamknięto przejazd zlokalizowany w ciągu ulicy Willowej w miejscowości Duczki. Jadąc DW 634 objazd wytyczono przez miejscowość Stare Grabie, skręt w ul. Dworcową i Mazowiecką.

 

10 KOMENTARZE

  1. To przykład mistrzowskiego zarządzania Pana Madziara: zamknąć most w Czarnej, puścić objazd przez Zagościniec w którym buduje pokazowe rondo i w tym samym czasie zamknąć przejazd kolejowy w Duczkach ! miszcz

  2. Ktoś się chyba pomylił, ze objazd jest tylko przez Stare Grabie, jest też przez Dobczyn a to przecież gmina Klembów ulicami Mazowiecką i Willową, ciekawa jestem, kto na to się zgodził( zapene obecny nasz wójt KR), a te utrudnienia z zamknięciem przejazdu dotykają również mieszkańców naszej gminy, jak również niszczeniem naszych dróg co związane jest z nasileniem się ruchu drogowego z większą ilością pojazdów na tej drodze. Ciekawe czy burmistrz Wołomina dołoży do naprawy tych dróg

  3. Burmistrz Wołomina jest z PiS-u, więc co najwyżej może dołożyć się do budowy pomnika w Dobczynie, o ile oczywiście będzie on odpowiadał jedynemu i słusznemu światopoglądowi np. pomnik byłego prezydenta związanego z PiS.

  4. A poza tym Wołomin przez remont skrzyżowania dróg 631 i 634 i budowę mostu w Czarnej jest praktycznie odcięty od cywilizowanego świata (tj. dojazdu do Warszawy), wiec kolejny zamknięty przejazd, droga wpisują się w koncepcej funkcjonariuszy PiS-u żeby z Wołomina zrobić ciemnogród.

  5. Z Wołomina już nie trzeba robić ciemnogrodu, bo Wołomin już ciemnogrodem jest. Obecne działania, a raczej ich brak, stanowią starania na rzecz ugruntowania wiodącej pozycji ciemnogrodu na mapie kraju.

  6. Łatwo nie będzie, ale na pewno śmiesznie; jednak mimo owego stanu gratuluje pani burmistrzyni przyszłych utarczek z miejskimi rajcami.

    PS. Osobiście głosowałem na „korwinistów”, ale za mało uzbierali sympatyków.

  7. Super wyznanie. Jak się ktoś przyznaje publicznie , że głosował na idiotów to oznacza : 1. że uważa to za swe najwyższe osiągniecie 2. że chce się poprawić i wyznaje swój bład. Al;e ja w to drugie nie wierzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj