Jak Kobyłka została Orłem

9

W ubiegłym tygodniu władze Kobyłki pochwaliły się zdobyciem statuetki Orła Polskiego Samorządu. Nagrodę podczas odbywającej się w Warszawie Wielkiej Gali „25 lat Wolności dla Polskiej Przedsiębiorczości” odebrał wiceburmistrz Kobyłki Piotr Grubek. (…)

Niestety, po sprawdzeniu szczegółów dotyczących tego plebiscytu, okazuje się, że udział w nim jest płatny. Aby do niego przystąpić należy wypełnić deklarację zgłoszenia. Już samo zgłoszenie niesie ze sobą koszt 300 zł netto, dodatkowo należy pokryć jeszcze koszty rocznego pakietu promocyjnego. W zależności od kategorii, tego typu opłata wynosi od 5.800 do 15.600 zł. Co ciekawe w lipcu 2013 r. burmistrz Kobyłki podpisał umowę dotyczącą pakietu promocyjnego w ramach konkursu Mazowiecka Gmina Roku (organizowanego właśnie przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług), w której zawarto kwotę 7.134 zł brutto. Jakie jeszcze korzyści, oprócz statuetki orła, otrzyma gmina Kobyłka? (…)

Więcej na łamach Wieści.

 

9 KOMENTARZE

  1. Czyli róża którą dostał kosztowała zaledwie 7 tyś plus jeszcze jakieś bonusy pod stołęm. Ale cóż mieszkańcom to nie przeszkadza, cisza spokój nic się nie dzieje, wiaduktu nie będzie. Miasto idealne dla mocherów, bo dojazd do Warszawy to koszmar, a tutaj pracy nie ma..

  2. Teraz się obudziliście z tym news’em, co robiliście gdy uśmiechali się do nas z plakatów. Wszyscy w koło byli ci źli, a oni jedyni sprawiedliwi z wizją przyszłości bez pamięci o przeszłości. Ale spoko w następnym numerze będzie wykupiona kolumna jak to mąż opatrzności dba o rozwój miasta walcząc z zaprzańcami.

  3. Żenada, wieści podwarszawskie które lansowały obecną władzę nagle przebudziły się ze snu… a wcześniej to żadnych nieprawidłowości nie było? mamy na kolejne 4 lata syf kile i mogiłe

  4. W Kobyłce zaczynamy jak zwykle PR -owo ,a po 3,5 roku wyremontujemy kilka uliczek i chodników i znowu wygramy wybory.PR i socjotechnika to jest to.

  5. Które przedszkole w Kobyłce to 1,2,3 ? Ano na ul. Ceramicznej z niebotyczną dotacją UM a które prowadzi kto? Żona byłego zastępcy burmistrza RR .Tak się biznesy robi proszę państwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj