Kontrola w urzędzie

3

Zamknięty na cztery spusty Urząd Gminy, skonsternowani mieszkańcy i brak jakichkolwiek informacji – tak w skrócie można opisać miniony piątek w miejscowości Dąbrówka. 12 grudnia, we wczesnych godzinach porannych do Urzędu Gminy w Dąbrówce wkroczyli policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą. Jak się okazało, urzędujący od tygodnia nowy wójt Dąbrówki Radosław Korzeniewski, postanowił swoją pracę rozpocząć od porządkowania gminnych dokumentów.

Wszystko wskazuje na to, że pozostawiały one wiele wątpliwości, bowiem nowy wójt od razu zawiadomił odpowiednie służby. Jak informuje policja, w Urzędzie Gminy Dąbrówka trwają czynności, zmierzające do zebrania materiałów procesowych w sprawie podejrzenia o fałszowanie dokumentów gminy. (…)

Więcej na łamach Wieści.

 

3 KOMENTARZE

 1. Nareszcie, coś się ruszyło. Następny będzie Klembów, bo tam jest też czego szukać. Fałszerstwa i ukrywanie dokumentów są tam na porządku dziennym. Co ciekawe po wyborze nowego wójta nic się na razie nie zmieniło. Stara ekipa trzyma się dobrze. „Znawca” prawa administracyjnego i „specjalista” od wymijających i kłamliwych odpowiedzi Stanisław Żak, urzędnik o „nieposzlakowanej opinii” ( patrz afera Ciechu: http://www.zw.com.pl/artykul/144798.html?print=tak) Andrzej Diakonow, który niczym nie zrażony kandyduje na stanowisko sekretarza gminy i wreszcie „gwiazda” polskiej palestry radca prawny Sylwia Barcz-Popiel ( 174 sprawy przegrane przed WSA I NSA przez gminę z miejscowym wieśniakiem). A propos właśnie wczoraj zapadł kolejny wyrok w sprawie II SA/Wa 2167/14. Gmina dostała 1000zł grzywny za niewykonanie wyroku WSA w Warszawie i musi zapłacić 200zł kosztów postępowania. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że sprawca dotychczasowej degrengolady w gminie, jej wieloletni, dotychczasowy wójt Kazimierz Rakowski, nie tylko, jak gdyby nigdy nic przebiera nogami do posady starosty wołomińskiego, lecz gdyby z planów tych nic nie wyszło, zamierza „doradzać” nowemu wójtowi!!!!. No cóż kochani sąsiedzi, zdaje się że znów zostaliśmy w tych wyborach zrobieni w przysłowiową „trąbę”.

 2. Although being aware of keyword percentages is a good idea, it is more
  important that content be relevant and useful to the visitor.
  The Internet has changed the way we attain information forever and
  Google has been the main driving force and proponent behind
  this instant access to information. Unlike TV, radio and other traditional marketing
  channels that need big budgets to be effective, SEO can be cost
  effective. This mode of advertisement was faster than the earlier ones and reached more people but
  it had its own limitations.

  My web blog da-r.com

 3. For example, the latitude and longitude of London, England is 51.

  Tip five: Try and Do something fun with your boyfriend at
  least once a week and just be upbeat and positive about everything don’t bring up conversations that could end in an argument.

  Is it really possible for a college student with all those challenges and distractions to do my chemistry homework,
   finish it in time and deliver quality.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj