Koniec lansów?

6

W czasie ostatniej sesji Rady Miejskiej, burmistrz Wołomina zapowiedziała duże zmiany w sposobie komunikacji z mieszkańcami. Jak oznajmiła, likwiduje gazetkę urzędową „Puls Wołomina”, a zastąpi ją zwykłym biuletynem z najpotrzebniejszymi informacjami o mieście.

– Nie jestem zwolennikiem takiej bizantyjskiej prasy, jakim był „Puls Wołomina”, niedostosowany do rzeczywistych potrzeb naszego miasta. Będzie istniał oczywiście nasz informator urzędowy, ale będzie to zgrabna publikacja, zawierająca wiadomości z Rady Miejskiej, przydatne informacje związane z pracą urzędu i nie będzie tam żadnego lansowania ani kultu jednostek. (…)

Więcej na łamach Wieści.

6 KOMENTARZE

  1. Lans trwa w najlepsze. Rezygnacja z papieu kredowego na rzecz gazetowego niczego nie zmienia poza szerszym zastosowaniem biuletynu po przeczytaniu.

  2. Lans to robi niejaki radny Madziar, gdzie zarzuca Pani Burmistrz, że nie ma czasu na spotkania z mieszkańcami, a on z własnego doświadczenia może poradzić…… buhaha. Ten facet w ogóle nie chciał spotykać się z mieszkańcami na tzw. widzenie czekało się wiele miesięcy. W sprawie pana mieszkającego w samochodzie interweniowała nawet Pani redaktor Jaworowicz w Sprawie dla reportera w tvp1

  3. Mylisz się TK, lans Madziara nie umywa się do lansu Jagodzińskiego. Pani burmistrz jest narzędziem w jego rękach, zrobi tylko to co jej podpowie.

  4. Pic na wodę fotomontaż. Pani Radwan z jdnej strony zapowiada zmianę szaty graficznej gazety miejskiej i ograniczenie kultu jednostki, z drugiej uruchamia telewizję miejską w której już promuje się jej zastępca. Co będzie przed i w kampanii i parlamentarnej w których Jagodziński wystartuje można sobie wyobrazić. Nie Puls Wołomina, Telewizja Miejska będzie tubą propagandową obecnych włodarzy.
    więcej w temacie pod adresem https://www.facebook.com/sylwester.jagodzinski.7?fref=ts

  5. Za poszerzaniem płaszczyzny komunikacji nie idą efekty. Konsulatacji w tematach drażliwych i pierwszoplanowych brak. Jest PR i promocja personalna samej pani burmistrz i jej zastępcy. Kult jednostki był, a jest nasilony.

  6. Po co ten pic ???? Madzia – szlachetny radny – prawie zawsze do ludzi wysyłał Jagode. Nigdy sam od ludzi nic na garb nie brał . A teraz zarzuca nowej władczyni że z ludźmi nie rozmawia???? Z jego strony – czysta hipokryzja i bezczelność. Choć ma troche racji dając Pani burmistrz by nie zachowywała się tak jak on- bo skończy podobnie.A gadać jest o czym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj