Bomba w urzędzie: „Nie daruję wam!”

1

Ktoś zadał sobie wiele trudu by atrapa, którą podłożył w wołomińskim magistracie wyglądała na prawdziwy ładunek wybuchowy. Urządzenie do złudzenia przypominające bombę znaleziono w łazience Urzędu Miejskiego w Wołominie w piątek około godz. 11.30. Wstrząsające odkrycie poprzedził telefon, w którym nieznany głos zagroził: „Macie bombę w urzędzie, nie daruję wam!”.

Według relacji świadków, pakunek wyglądał jak ładunek wybuchowy z zapalnikiem zsynchronizowanym z telefonem komórkowym. Po pojawieniu się gróźb, natychmiast ewakuowani zostali wszyscy pracownicy urzędu. Przybyła na miejsce straż i policja, a następnie saperzy, prowadzili działania przez blisko 3 godziny. Wszystkie wejścia do budynku szczelnie odgrodzono taśmą, a czekającym urzędnikom nakazano oddalić się na bezpieczną odległość. Sytuacja była o tyle napięta, że piątek to ostatni dzień pracujący przed drugą turą wyborów prezydenckich. (…)bomba1

Więcej na łamach Wieści.

1 KOMENTARZ

  1. Ganiać takich nygusów. Są teraz sposoby by namierzyć takiego wariata. To nie żarty – dziś atrapa bomby a jutro zmyłka i prawdziwa bomba i mnóstwo nieszczęścia. Dorwać i solidnie ukarać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj