Dla mieszkańców za darmo

2

Znamy już projekt regulaminu parkingu „Parkuj i Jedź”, powstającego właśnie przy ul. Wąskiej w Wołominie. Jeśli w czwartek propozycje władz miasta przyjmie Rada Miejska, mieszkańcy gminy będą mogli skorzystać z niego bezpłatnie.

Jak przewiduje regulamin, parking przy ul. Wąskiej w Wołominie ma służyć do parkowania wyłącznie samochodów osobowych, motocykli i rowerów. (…)

Więcej na łamach Wieści.

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo piękny gest. Moim zdaniem – nie wiem jak będzie – powinno sie dla chcących korzystać – wyrobić plastkik do wjazdu za symboliczne 10-20 zł miesięcznie i dobijać gonp co miesiąc co kwartał . natomiast za te cene – zainstalować kilka kamer monitoringu i poświęcić jakiś twardy dysk żeby sie to nagrywało. Po pierwsze – zwróci sie a po wtóre – chętniej ludzie będą tam zostawiać lukratywne rowery – o autach – tych lepszych -nie wspomne a jednocześnie poprawi sie bezpieczeństwo.

  2. Mam tylko nadzieję że będzie jakiś sposób weryfikacji czasu parkujących pojazdów żeby sobie nie robiono tam darmowego parkingu na stałe bo jak znam życie to takich osób brakowało nie będzie!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj