Przeniosą Starostwo?

4

– Rozmowy są wstępne, ale obiecujące. Co prawda pomysł się broni, ale… koszta byłby znaczne. Póki co, naszym zadaniem jest wynająć, a z czasem kupić całość – informuje wicestarosta Adam Łossan, zapytany o planowaną zmianę siedziby Starostwa i zakup 10-hektarowej działki po Nafcie.

– Nie ma co kryć, że Starostwo Powiatu Wołomińskiego jest zainteresowane zakupem działki po byłym wołomińskim Naftgazie, a dokładniej jego siedziby przy ulicy Łukasiewicza. Jesteśmy zainteresowani ulokowaniem na działce, liczącej prawie 10 hektarów wszystkich jednostek podległych Starostwu Powiatowemu – mówił wicestarosta podczas rozmowy. Zapewnia przy tym, że działania władz powiatu są wysoce uzasadnione, ba, konieczne. Nie jest to wymysł urzędników, ale potrzeba chwili. Okazuje się, że do 31 sierpnia, powiat musi bowiem opuścić teren przy ulicy Kobyłkowskiej. – W zasadzie natychmiast musimy znaleźć inną niż obecna lokalizację dla bazy Powiatowego Zarządu Dróg, archiwum wydziału komunikacji i samego wydziału mieszczącego się na ulicy Kobyłkowskiej – informuje starosta, sięgając do teczki z dokumentami. (…)

Więcej na łamach Wieści.

4 KOMENTARZE

  1. starostwo ma teren w zagościncu na asfaltowej, tam mogą przenieść maszyny gorzej z przeniesieniem wydziału komunikacji

  2. Następny wołomiński zakład produkcyjny pod młotek. Super. Markety, urzędy w strefach przemysłowych Wołomina. Fajna perspektywa dla pokoleń.

  3. Starostwo najlepiej przenieść do Chrzęsnego ! Dni Powiatu już tam są! Publiczność można było policzyć na palcach,ktoś na tym i tak chyba nieżle zarobił. Ciekawe ile zapłacono i Komu za wynajęcie sceny? nawet bardzo ciękawe…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj