Idzie nowe!

5

Zmiany kadrowe w radzymińskim urzędzie to dla wielu obserwatorów gminnego życia „grodu” temat albo śmieszny albo straszny. Śmieszny choćby za sprawą nietrafnych jak się wydaje decyzji burmistrza Chacińskiego, bowiem do ogłoszonego przez niego konkursu na wolne stanowisko zastępcy zgłosiło się ponad 200 chętnych. I cieszyć się należy z mnogości, zaś dziwić, iż musiał tej kwestii poświęcić tyle czasu. Temat straszny, gdy przychodzi żegnać się z tymi, którzy radzymiński urząd chciałoby się powiedzieć budowali od podstaw. Nie nam jednak oceniać personalnych decyzja burmistrza, bo ma on do tego pełne prawo, wygrywając w wyborach. Ekipa, którą stworzył ma w jego ocenie być tą najlepszą. Pozostaje wierzyć, że tak właśnie będzie.
W opinii wielu obserwatorów samorządów gminnych w powiecie wołomińskim działania burmistrza Radzymina Krzysztofa Chacińskiego mogą konkurować z ilością podobnych decyzji podejmowanych przez burmistrz Wołomina, Elżbietę Radwan. Nie chodzi w tym wszystkim jak mniemamy o wyścigi, ale przygotowanie gruntu i właściwych podstaw do dalszej pracy, a tym samym osiągnięcia zamierzonych celów.
Już wspomnieliśmy o zmianie zastępcy: Andrzeja Siarnę zastąpił Jarosław Grenda.
Wieloletnią kierownik Referatu Rozwoju i Zagospodarowania Przestrzennego Wandę Lisiecką zmienił Bogdan Chaber. Pracę w tym referacie zakończyła także Jadwiga Józefiak.
Dotychczasową kierownik Referatu Środowiska i Gospodarki Odpadami Elżbietę Borowską-Kostrzębską… (…)
Więcej na łamach Wieści.

5 KOMENTARZE

  1. No ktoś się nie pomylił, że burmistrz Radzymina boi się mądrych ludzi. Ludzi z doświadczeniem, którzy mówili nie, gdy mogło dojść do złamania prawa. A ludzie, którymi się otacza, może i kiedyś zdobędą jakąs wiedzę, bo na razie to ciężko to widzę. Jak wszyscy bedą tacy operatywni jak osoba która utrzymuje drogi radzymińskie, TO AŻ STRACH SIĘ BAĆ.

  2. a ja słyszałam, że burmistrz swoim pracownikom dał propozycje nie do odrzucenia: albo zwolnienie dyscyplinarne i CBA czy CBS- albo dobrotliwie dawał drugą alternatywę – zwolnij się sam. Podobno tylko jedna się nie przestraszyła i dobrotliwej propozycji nie przyjęła. Czy takie zachowanie jest etyczne. Wątpię!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj