Mieszkaniec znieważył wójta?

11

Wójt gminy Klembów Rafał Mathiak wniósł do policji zawiadomienie o znieważeniu przez mieszkańca. Do incydentu miało dojść pod koniec czerwca br., tuż po zakończeniu sesji Rady Gminy w Klembowie. Mieszkaniec, który od wielu lat prowadzi z władzami Klembowa batalię w sprawie swojej działki, w kilku dosadnych słowach zwrócił się do wójta Mathiaka (paść miało m.in. określenie pajac).

Więcej na łamach Wieści

11 KOMENTARZE

  1. Moja żona często się do mnie zwraca ,,ty pajacu jeden”a ja nie uważam tego za znieważenie i nigdy ,,Policji nie wzywam i podłogi nie zrywam…”

  2. Bardzo dobrze, że w końcu ktoś z tym mieszkańcem zrobi porządek. Wójt powinien jeszcze publicznie powiedzieć przez kogo są problemy z dalszym z wodociągowaniem gminy i ile gmina wydała na tego obywatela pieniędzy na pisma odpowiedzi jego pism.

  3. Ten Pan ma pełne prawo walczyć o swoje sprawy,wiadomo że często obywatel tylko dlatego że jest uczciwy i mądry jak ten Pan bywa nie lubiany przez urzędników.

  4. wystarczy na zdjecie popatrzec pajac jak sie patrzy ze sztucznym usmiechaem gdzie wy go znalezliscie porażka jakas a pajac pasuje tu mieszkaniec trafił w 10…

  5. Ten Pan powinien zostać radnym i wprowadzić nowy porządek w gminie i doprowadzić wreszcie do budowy lotniska w Sitkach o którym mówi się i pisze od lat.

  6. I jak Policja przekazała sprawę do Prokuratury? Czy umorzyli postępowanie? Ktoś coś wie jak to groźne „przestępstwo” zostało rozpatrzone?

  7. Pan Wiesław powinien w następnych wyborach startować na radnego .on by wyprostował opieszałych urzędników ja i cała moja rodzina z Roszczepu i Woli Rasztowskiej byśmy na niego głosowali

  8. Ja też z całą rodziną z Kosobudów poprzemy kandydata Wieśka na radnego,niech taki rozsądny człowiek działa w naszym imieniu dla dobra gminy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj