Wołomin: Już wkrótce zamkną przejazdy

4

Jak informuje firma Torpol S.A., wykonawca m.in. wołomińskiego odcinka przebudowy linii kolejowej E75, do 20 września powinien zostać wykonany przejazd tymczasowy w świetle ul. Sikorskiego. W chwili jego uruchomienia zostaną zamknięte oba wołomińskie przejazdy: w ul. Geodetów i Sasina.

Projektant Inwestora przesłał do urzędu miejskiego propozycję tymczasowej organizacji ruchu, w której władze miasta zauważyły wiele braków tj:

  1. brakuje uwzględnienia organizacji ruchu na czas budowy wiaduktu drogowego ulic Wąska i Duczkowska,
  2. w celu zapewnienia właściwej płynności ruchu w ul. Sikorskiego należy przeanalizować wprowadzenie czasowej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Sikorskiego,
  3. nie rozwiązana pozostaje kwestia ruchu pieszych na czas budowy wiaduktu kolejowego w ul. Geodetów i w ul. Sasina,
  4. brakuje wskazania dojazdów do posesji przy ul. Geodetów, Al. Niepodległości, Sasina (…)

Więcej na łamach Wieści.

4 KOMENTARZE

  1. Czy burmistrz Radwan w czasie roku jej kadencji , udało się cokolwiek wynegocjować w sprawie przebudowy linii kolejowej nic. Na czerwcowe spotkanie z mieszkańcami Wołomina urząd nie potrafił nawet zaprosić firmy Torpol SA generalnego wykonawcy inwestycji. A odcinek Wołomiński to jeden z najważniejszych. Jesienią wszyscy mieszkańcy zapłacą za bezmyślność i ignorancje, obecnych włodarzy godzinami stojąc w korkach wówczas przyjdzie otrzeźwienie co wybrali przed rokiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj