OSiR Huragan ma dyrektora

18

Nareszcie rozstrzygnięto ogłoszony w sierpniu konkurs na dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji Huragan w Wołominie. Nadzór nad jednostką powierzono Waldemarowi Stępczyńskiemu z Wołomina.

 1. Stępczyński pełnił do tej pory obowiązki dyrektora. Jak poinformowały w ogłoszeniu władze miasta: „Waldemar Stępczyński uzyskał drugie miejsce w punktacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej i wykazał się doskonałą znajomością zagadnień zawartych w ogłoszeniu. (…)

Więcej na łamach Wieści.

Ze względu na publikowane w komentarzach obraźliwe treści możliwość komentowania została wyłączona.

18 KOMENTARZE

 1. to teraz na stanowiska dyrektorskie powołuje sie emerytów dorabiajacych .Nie ma ludzi młodszych, którzy chcieli by pracować?
  Oj dziwny to kraj, dziwne miasto.

 2. On jest tylko pionkiem, który podpisuje wszystko co mu karzą aby zwrócić pieniądze które poszły na kampanie Pani R. Poza tym nie ma żadnej decyzyjności bo siedzi na smyczy pana od Kiełbasy

 3. Jak patrzę na tego pana to przypomina mi się stara pływalnia w Wołominie. Na układy nie ma rady jak to się mówi.

 4. Szanowna redakcjo proponuję zamieścić aktualne zdjęcie nowego dyrektora , obecne jest z przed 20 lat…..
  To prawda na OSiR nie rządzi Pan Stępczyński tylko …..JAD KIEŁBASIANY JAK NIEKTÓRZY WTAJEMNICZENI MÓWIĄ

 5. Teraz Stepciu i Sobsrak zacierają rączki tyle kaski wyjedzie bokiem …. o Małolepszym nie ma co wspominać ….

 6. No no no jak widać, ze panowie od koryta oderwani i nie mogą przeboleć strat i walą w ludzi, ktorzy coś chcą zrobić dla tego miasta.
  Menel mówicie? A co za elyty wy wprowadziliście do rady miasta? Ciecia z Tesco i kierowce byłego burmistrza, co to nawet składnie zdania nie sklecą na radzie.
  Menel mówicie? Ale gdy pierś wypinaliście, żeby ten „menel” ordery z MZPN na 90-cio lecie PWKSu wam wpiął to wtedy był okej?
  Do czegoście chamy doszli w swoim marnym życiu, żeby tu pluć na innych, co dają pracę tutejszym mieszkańcom i zlecenia dla wołomińskich firm?

  Wam to kury szczać prowadzać a nie politykę robić.

  • W temacie składu osobowego rady – 100% prawdy, parę dodatkowych przykładów nieudanych wyborów można jeszcze dodać. A wybór tego, a nie innego kandydata, jest przejawem petryfikacji stanowisk w naszym miejskim otoczeniu.

 7. Pan Stępczyński wygrał no wycofał się kandyday który wygrał konkurs , oficjalnie mapisamo że chciał większe pieniądze ale wiadomo jest że nie chciał się zgodzić ns nezpośrednie podlegamie pod Pana Sobiecha. Nowy dyrektor nie ma wpływu nawet na syroke drużyn grającyh pod szyldem Huraganu a co dopiero podejmować ważne decyzje. Przd meczem działacz jedmej z sekcji przy kibicach powiedział do dyrektora cytuję „Nie Ty dałeś pieniądze więc się nie odzywaj” i co zrobił dyrektor ? Poszedł sobie , czy tak się traltuje dyrektora? A może trochę szacunku? Pan Stępczyńsli jest traktowsny przez działaczy jak jakiś przysłowiowy CIEĆ a mie dytektor, ale miestety u nas rządzą piemiądze a nie ludzie.

 8. Waldek, Walde dziad garbaty na OSiRku kręci wały…
  Całe dnie myśli i planuje, jak coś spiepszy to kiełbasa go spałuje .
  A kiełbasa jeszcze lepszy dogaduje się z Małolepszym .
  Teraz siedzą trzy gamonie, na pubicznej naszej kasie.
  Może remont, może zakup może coś rozjebać za to ? Tak by tylko kasa się zwruciła a nasza piłka dalej do dupy była ….

 9. Niech teraz jakaś komisja przyjrzy się dobrze Fakturą w klubach sportowych w szczególności w piłce nożnej i siatkówce . Można powiedzieć że podchodzi to już pod pranie brudnych pieniędzy zwłaszcza ostatnie FV w siatkówce . A tak poza tym kiedy nasza piłka nożna będzie miała jakieś osiągnięcia a nie same spadki . AAAAAA nasz Medialny kolega Wojciech P dostał ponoć gigantyczna podwyżkę , za lizanie dupy Pani R. Zresztą na OSiR jest wiele takich ludzi co tylko kasę biorą …

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.