Wywiało hotspoty?

2

Dyskusja na temat realizacji projektu „Szerokopasmowy Internet dla Sołectw – wyrównywanie szans rozwojowych w Gminie Wołomin”, która odbyła się na ostatniej sesji Rady Miejskiej, nieoczekiwanie ujawniła kilka zagadkowych faktów. Chodzi o udostępnienie darmowego internetu mieszkańcom sołectw gminy Wołomin, na które byłe władze otrzymały dofinansowanie. Po ponad dwóch latach od podpisania umowy, internetu jak nie było, tak nie ma.

Jak poinformowała radnych wiceburmistrz Edyta Zbieć, nowe władze przejęły niezrealizowany projekt, którego ostateczny termin miał minąć lada dzień, i wzięły go na swoje barki. Niestety, nie wszystko wyszło jak trzeba. Umowa z firmą montującą urządzenia do internetu co prawda została podpisana w ostatniej chwili (29 czerwca br.), ale od tego czasu zaczęły się kłopoty. Według relacji wiceburmistrz, wszystko działało do chwili, gdy w lipcu przyszła nawałnica, która spowodowała ogromne spustoszenia w sieci. (…)

Więcej na łamach Wieści.

2 KOMENTARZE

  1. Gdzie jest nagranie z sesji gdy była poruszana sporawa internetu . Nagranie wyparowało . Gdzie transparentność i gdzie internet. Radwanowo się pogrąża w opałach absurdu. Czy to początek końca………

  2. Nawałnica …….która spowodowała olbrzymie spustoszenie ….chyba w głowach rządzących co za bzdury, kolejny wałek …mieszkańcy obudźcie się. Wołominem rządzi zgraja, która ma poparcie w naszym mieście 3.6 % poparcia – to wynik PSL w ostatnich wyborach. Wiceburmistrz Jagodziński prawa ręka Burmistrz Radwan otrzymuje poparcie do sejmu z całej gminy Wołomin na poziomie 259 głosów ( nawet nie zostałby radnym.)…Jaka masakra…..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj