Nowa koalicja?

19

Rafał Pazio – właściciel bezpłatnej gazety sympatyzującej ze Wspólnotą Samorządową, członek tego ugrupowania, entuzjasta polityki Janusza Korwina-Mikke, nauczyciel w I LO w Wołominie. Kandydat m.in. do Parlamentu Europejskiego, Sejmu, na urząd burmistrza i do Rady Powiatu właśnie wygrał konkurs na dyrektora, i stawiając się przed komisją jako jedyny, został nowym szefem jednostki gminnej pn. „Parku Kulturowego Ossów – Wrota Bitwy Warszawskiej 1920 roku”. (…)

Więcej na łamach Wieści.

19 KOMENTARZE

 1. Super!!! W końcu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Znając jego szerokie kontakty i możliwości zaczynam wierzyć w możliwość powstania Muzeum Bitwy Warszawskiej w Ossowie!!! Powodzenia!!!

  • Panie Marku,nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca. Zobaczymy czy powstanie muzeum. To chyba będzie dobra miara efektywności działania.

 2. Rafał, któremu serdecznie gratuluję, ma ogromny dar pragmatycznego kontaktowania się z ludźmi.
  I to mimo radykalizmu ideowego.
  Na jego przykładzie widać, że życzliwość skutkuje.
  Pozdrawiam.

  PS.
  Co będzie to będzie.

 3. @ Genia z komentarzy w poprzednim wydaniu WP, skad wiedziałes o takim powołaniu w ramach nowej kooalicji.Przeczucie czy konkretna wiedza, tak czy tak to moze wiesz co bedzie dalej, przepowiadaj dalej.
  Ogólnie jestem za upamietnianiem Bitwy Warszwskiej, dlatego chce wiedzieć ile taki obiekt bedzie kosztować/ budowa, utrzymanie itp/ Kwestia dyrektora to sprawa drugorzedna, mam nadzieje,że nie ma takich w c ałosci pogladów jak JKM z którym sie identyfikuje.

 4. No tak. Muzeum to jedyne czego brakuje tej wspanialej Gminie Wołomin. Dobra droga do Warszawy już jest, dobre szkoły i dobra służba zdrowia też. Wołomin piękny, że aż oczy bolą od patrzenie . Teraz przyszedł czas na muzeum, a wcześnie trzeba powołać dyrektora ds. muzeum, które jeszcze nie istnieje. Wołomin to fenomenalne miasto. Nie bez kozery w tym mieście zdefraudowano kilka miliardów.

 5. @xyz te zintensyfikowanie prac nad muzeum to kolejny TEMAT ZASTEPCZY, tym razem kosztowny, POZA TYM MASZ DUZO RACJ. Przy okazji ktos dostaje stanowisko.I tak wszystko sie kreci wsród jednej grupy i srodowiska.Teraz w tej idei chodzi aby zaangazować inne srodowiska, a zwłaszcza pis.

 6. Każdy kandydat który startował na burmistrza i dał poparcie Pani Radwan lub pracował na jej sukces ma teraz pracę w urzędzie: Pazio, Krzyżanowski, Biesiada, Mikulski, Sulich, Jagodziński, Solis. Przyjdzie pora pewnie i na Pana Kozaczkę. Ja już na wybory nie chodzę, wybory wyborami a oni i tak się poustawiają wg. swojej konfiguracji i interesów

 7. To sa koszty wygranej nad Madziarem, no i powstaniem koalicji w powiecie dla zablokowania Pis. Przesledzicie sobie ten układ we władzach powiatu i Wołomina.Wywdzieka za wybory wszystkie ręce na pokład dla zablokowania Pis.

 8. Pan redaktor zapomniał chyba podstaw odmiany nazwisk, więc przypominam autorowi tekstu: nazwisk herbowych nie odmieniamy! „Entuzjasta polityki Janusza Korwin-Mikkego”; to taka forma jest poprawna.
  Nawet jeśli nawet Pan redaktor nie wiedział o fakcie, że pierwszy człon nazwiska jest herbem, to powinien odmienić dwa nazwiska, jak się to robi w języku polskim, czyli powstałby „entuzjasta polityki Janusza Korwina-Mikkego”.

 9. Fala zepsucia się wylewa, Krzyżanowski dyrektorek się rządzi w Domu Kultury, Łysy chajs bierze za nic na urlopie, a szwagier siedzi w spółce komunalne i pierdzi w stołek. To jest ekipa z wołomina. Może niedługo nakręcą o tym reality show.

 10. Rafał Pazio jest człowiekiem od jagodzianki, macki lysego sa wszędzie. Jagodka osadzila już kilka osób na wysokich stanowiskach w gminie, Krzyzanowski, Biesiada, Wiatrak, Niewiarowski. Żadne grono dyletantow wolominskich. Krzyzak razem z lysym juz opracowuja plan obalenia rzadzacej Radwan, bo po co te spotkania na obrzeżach miasta?

 11. Prawda jest dla pani burmistrz straszna. Wchodząc w koalicję ze Wspólnotą która dziś praktycznie nic nie znaczy ba nawet ich jedyny radny Kowalczyk wszedł do klubu radnych Porozumienia Samorządowego -, Zycha, Mikulskiego, Żelezika, Łosia , Lipskiego i Kobuza. Jak dobrze pamiętam Pazio nie poparł zdecydowanie pani Radwan , zrobił to pan Kopczyński. Zły ruch , który wzmocni PiS ale głównie akcje Kozaczki pójdą w górę. Widać strach przed absolutorium a na dodatek śledztwa związane z licznymi doniesieniami do prokuratury czy CBA tylko dobiją nową koalicję której członkowie mają swoje za uszami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj