Do wygrania 5 tysięcy!

0

Jeśli marzysz, by pozostawić po sobie ślad wyryty w kamieniu, zawierający słowa, które przez długie lata czytać będą tysiące mieszkańców Wołomina oraz turystów, dajemy Ci taką szansę. Ogłaszamy konkurs na przyszły napis, wygrawerowany na tablicy przy czołgu Renault FT-17, który latem stanie na miejscu wywiezionego przez poprzednie władze miasta T-34.

Napis-odezwa (max. 5-zdaniowa) powinna nawiązywać do wydarzeń związanych z Bitwą Warszawską 1920 r. i zawierać głębokie przesłanie do osób, które będą gromadzić się przy wołomińskim czołgu.

Propozycje napisu wraz z danymi autora oraz numerem kontaktowym można dostarczać do redakcji Wieści Podwarszawskich od pn.-pt. w godz. 9-17, albo przesłać na email: djchem@djchem.com.pl do dnia 6 maja 2016 r., w temacie maila umieszczając słowo „konkurs”.

Autor najlepszej propozycji otrzyma nagrodę pieniężną w kwocie 5 tys. zł, którą przyzna komisja konkursowa, złożona m.in. z burmistrz miasta, zaproszonych historyków, prezes tygodnika Wieści Podwarszawskie oraz fundatora czołgu i nagrody – właściciela DJCHEM Chemicals Poland S. A w Wołominie.