Mercedes w Radzyminie

13

Właściciele znanego niemieckiego koncernu motoryzacyjnego zainwestują niemałe pieniądze w Emilianowie (gmina Radzymin). To efekt działań władz gminy, które jakiś czas temu postanowiły czynnie reklamować tereny inwestycyjne. A że ziemia atrakcyjna, na efekty nie trzeba było długo czekać.

Mercedes zainwestuje w budowę autoryzowanego Centrum serwisowego i myjni dla samochodów ciężarowych o powierzchni 5000 m2. Na te potrzeby inwestorzy zakupili działkę o powierzchni 2,5 ha. Inwestor planuje zatrudnić od 40 do 60 osób, a wpływy podatkowe z tytułu podatku od nieruchomości osiągną 100 000 zł rocznie. (…)

Więcej na łamach Wieści.

13 KOMENTARZE

  1. Brawo ! Inwestycje przyciągają inwestycje. Stara zasada. Czekam kiedy powiat przeniesie sie do Radzymina lub Marek.

  2. @mark Radzymin ma najwazniejszy atut tj. bezpośredni dostep do trasy S-8 i to jest sedno w przyciaganiu inwetorów.

  3. Była Stolarka – zarządzanie firma szkoda gadać firma padła . Nafta padła, a na terenach gdzie mogły powstać zakłady pracy będą markety – i co tu komentować ? . Jedyny pomysł na to miasto to zasypać je śmieciami . Ale jak ludzie wybierają dalej takich radnych to tak jest. Panowie tak głosują jak każe partia, zero własnego myślenia . Rzadko który ma pojęcie o zarządzaniu majątkiem o inwestycjach itd itp, a w tych kwestiach podejmują za nas decyzje karnie podnosząc rączki tak jak wódz każe . Jestem za tym , żeby kandydaci na radnych musieli udowodnić swoja wiedze w konkretnej dziedzinie . A i jeszcze jedno jak nad czymś głosują niech dla przyzwoitości zapoznają się z tematem . w poprzedniej kadencji i w tej jest pan który głosował za Ripokiem, a potem na korytarzu pytał co to właściwie jest ? .

  4. Wróciłem z Legionowa…….. Boże ! Jakie Miasto!!!! Ile zieleni, ile ulic – jaka jakość ……Gdzie ja wróciłem???!!!!! A jakie centrum , jaki dworzec PKP, arena…..knajpki,parkingi. Ludzie, nawet nie wiecie w jak czarnej d#&%@ie gnije to niby-miasto. Ja nie wiem, czy za 4 lata – to Wieliszew nie przegoni nas w rozwoju. Bo Radzymin i Marki – mam nadzieje że napewno. Tylko na miejscu marek – oburącz bym był za tym żeby sie wyrwać do warszawy z łap tego niby-powiatu i żeby nikt nigdy wiecej nie kojarzył tej lokalizacji z wołominem. Boże – jaka przepaść……..

  5. Przecież Marki to najbrzydsze miasto jakie widziałem. A frustraci gadają o tej zmianie stolicy powiatu, jak dobrze wiadomo że nic takiego nie będzie miało miejsca…Żenada. Wołomin jest zdecydowanie największym miastem będzie tą stolicą czy to się komuś podoba czy nie!!!

  6. Hallo ! Przyjeżdżajcie do gminy Dąbrówka ! Tanie działki , spoko i przyroda , S8 zaprowadzi cię do stolicy w 20 min. bo już nie będzie korków . Budują obwodnicę Marek w bystrym tempie . Co tam Wołomin , Marki czy Radzymin . Nie ma starego wójta , starego proboszcza , nawet policję zlikwidowali . Taaak , nowe czasy , reżim został obalony . Nowy wójt przyjazny , proboszcz już drugi ale każdy fajny i mądry gospodarz . Dzieje się …. na lepsze.

  7. Ludziska (a dokładnie Adam) dajcie spokój już z tymi nowymi zakładami na terenach byłej stolarki. Żadna firma nie buduje nowych zakładów w takim miejscu: blisko zabudowy mieszkaniowej (potencjalne zanieczyszczenia, zwiększony ruch ciężarówek itp itd.) Niech budują w okolicach S8, rzut beretem od Wołomin i chętni do pracy sobie dojadą. Zostaw w spokoju człowieku również supermarkety, nie wiem gdzie robisz zakupy, ale ja wolę robić je bez kolejek takich jak teraz, już nie wspomnę o kinie itd. Przyłączam się do głosu że na razie jesteśmy dziurą, ale jest światełko …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj