Coś za coś

11

Na majowej sesji Rady Miejskiej radni opozycji wprowadzili zmianę w Wieloletniej Prognozie Finansowej, zmieniając wprowadzony przez siebie wcześniej kontrowersyjny paragraf. Zdecydowali się bowiem przywrócić burmistrz Wołomina prawo do zaciągnięcia zobowiązań w WPF do kwoty 20 mln zł., rezygnując z pomysłu ograniczenia władzy prawa do samodzielnego zaciągania zobowiązań do kwoty 7 mln zł.

Wyciągnięta dłoń opozycji w kierunku burmistrz Elżbiety Radwan została przyjęta, a życzliwość odwzajemniona. Zmieniając uchwałę budżetową, burmistrz wprowadziła bowiem kolejne zadania inwestycyjne, wśród których znalazły się ulice leżące w okręgu czołowych radnych opozycji.  (…0

Więcej na łamach Wieści.

11 KOMENTARZE

  1. Świetna wiadomość ! Czyli miasto bierze KREDYTY za które zapłacimy MY – WSZYSCY – a radość będą mieli wybrańcy ludu…. oj – taka niezamierzona zbieżność. Natomiast pozyskane z funduszu fogr pieniądze – nie zostaną przeznaczone na cele – na które zostały pozyskane – bo sie tak chce – i tam – mimo że na konkretne ulice zostały rozpisane i przeznaczone przez instytucje zewnętrzne ( nie kredyt ) – to mieszkańcy – nie wybrańcy ludu – nie będą się z nich cieszyć. Boże – ale dwulicowość i zakłamanie! Gratulacje ! Czyli – wniosek do fogru o sprawdzenie – gdzie te pieniądze poszły. Może fundusz sie upomni – z nawiązką. ale miasto bogate mamy -to co sie tam martwić.

  2. Ciekawe jak to sie wszystko potoczy, coś straszono brakiem absolutorium,wczesniejszymi wyborami itp. Czyżby pax na linni Burmistrz-opozycja?

  3. Czegoś nie rozumiem .Radni Opozycji zabrali pełnomocnictwa Burmistrz Radwan w/z ,,afera internetową” aby mieć kontrolę nad finansami gminy, teraz kiedy Prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie przeciwko Elżbiecie Radwan i jej zastępcy Sylwestrowi Jagodzińskiemu. Radni przywrócili jej peną kontrole nad finansami i możliwość podpisywania kontrowersyjnych umów w imieniu Gminy….,,opozycjo” OBUŹ się. Mieszkańcy obserwują i wyciągają wnioski.

  4. Co ciekawe pełnomocnictwo zostało przehandlowane za kawałek asfaltu na ulicach radnych opozycji, Tanio sie sprzedajecie Panowie, nie tędy droga.

  5. Pani burmistrz obiecuje mieszkańcom że ulice zrobi, że pieniądze na nią pozyskała – a później mówi – że nie zrobi – choć pieniądze ma – ale nie da. Dziecinada, żenada, i świństwo. Dzieciom kiedyś sie mówilo – że jak będą kłamać – to będą miały duży …… co to miał Pinokio???? Drewniane włosy??? I ktoś tu takie maaaaa…

  6. Radni PiSu zabrali pełnomcnictwo po czym rozpętali burzę wokół internetu a teraz przywrócili. Coś za coś, to dobry tytuł. Czym jest coś już wiemy, a czym jest „za coś” to się okaże

  7. Byli konkurenci z wyborów pracują już zależni od Radwanowej. Sa to Jerzy Mikulski, Igor Sulich i Rafał Pazio. Coś za coś? Zrezygnują z konkurowania? Nie liczyłbym na to, ale głupiemu radość.

  8. Nie bój żaby Andrzej.Będzie dobrze, układ trzyma sie juz ponad 20 lat to i dalej podołają wyzwaniom i jakoś się ustawią.

  9. Wszedzie karierowicze… ze tez ci ludzie nie maja krzty honoru czy chociaz przyzwoitosci. Sobie sposob na zycie znalezli ehhh klatwe na was rzucam 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj