Nie będzie już Dni Kobyłki?

7

Tegoroczne Dni Kobyłki nie cieszyły się zbyt dużą frekwencją. Ostatnią sobotę czerwca wielu mieszkańców Kobyłki wolało spędzić w inny sposób, niż na festynie zorganizowanym na placu 15 Sierpnia. Dlaczego? Być może przyczyniła się do tego telewizyjna transmisja meczu  Polska – Szwajcaria, rozgrywanego w ramach piłkarskich Mistrzostw Europy. Również tropikalne upały nie sprzyjały zabawie na zewnątrz. A może tegoroczna gwiazda wieczoru, piosenkarka Kasia Cerekwicka, nie trafiła w muzyczny gust kobyłczan?

Dyskusja na ten temat rozgorzała na Forum Mieszkańców Kobyłki. Kilka osób stwierdziło, iż wolałoby bawić się przy muzyce disco polo. Także radna Marzena Sędziak postanowiła wyrazić głośno swoją opinię w tej kwestii. Okazja ku temu nadarzyła się podczas ostatniej sesji Rady Miasta Kobyłka. – Czuję niedosyt jeśli chodzi o frekwencję i poniesione przez urząd nakłady finansowe w związku z występem Kasi Cerekwickiej. Rozumiem, że reprezentacja Polski zaskoczyła nas wspaniałym meczem. Rozumiem również, że tropikalna pogoda zrobiła nam niespodziankę i to wytworzyło chęć wyjazdu za miasto. Chciałabym uświadomić mieszkańców, że Dni Kobyłki były organizowane już z początkiem roku 2016. Już wtedy szukamy środków pieniężnych i podpisujemy umowy z artystami. (…)

Więcej na łamach Wieści.

7 KOMENTARZE

  1. I o kant stołu można potłuc badania preferencji mieszkańców Kobyłki wykonane podczas tworzenia nowej strategii miasta, z których wynikało, że pierwszoplanową potrzebą są festyny i zabawa na świeżym powietrzu. Jaka władza, takie badania, strategia i jej realizacja.

  2. Mieszkańcy dostają za dużo imprez w jednym miesiącu: najpierw Dzień Dziecka, potem dni Kobyłki i jeszcze Dzień Dziecka u księdza Proboszcza. Może Dni Kobyłki przenieść na inny miesiąc, i raz koncert ( tylko nie disco polo), a raz dyskoteka pod chmurką z muzyką dla młodzieży i dorosłych. dobry DJ może to załatwić.

  3. Dni Kobyłki były zawsze fajne. To że wypadły w chwili gry naszej reprezentacji, to już pech…. Artyści dobrze dobrani. Disco polo to pewnie chcą te osoby, co nie chciały wiaduktu i tunelu w Kobyłce … A dni Kobyłki można przełożyć na pierwszy tydzień września 🙂 Pozdrawiam

  4. if making snowfall leaps Hermes purses And totes operating 3ounce throwaway duplicate Hermes cups of coffee or even a conforms icle, pour the juices a mixture on the road to these kind of people until it is they have been perfect possessions wall plug ecommerce better than nearly full. cbdefkbcdega

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj