P I L N E !!! - z ostatniej chwili

Spóźnione przedszkole

Spóźnione przedszkole

Już wiadomo, że 1 września przedszkolaki z placówki przy ul. Staszica w Zielonce nie rozpoczną nauki w nowych murach przedszkola. Jak podają władze miasta, firma prowadząca budowę przedszkola ma kilkutygodniowe opóźnienie względem harmonogramu prac, stąd istnieje duże prawdopodobieństwo, że prace zostaną zakończone później niż zakładano. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(4) Comments

 1. Moby Dick

  To nie przedszkole jest spóźnione, to urząd w Zielonce ogłasza przetargi tak późno, że wyrobienie się z rozstrzygnięciem, umową, budową i odbiorami przed pierwszym września było właściwie niemożliwe.....

 2. kasienka

  Pomondralować się z boku zawsze można według zasady "krytyk i eunuch z jednej są parafii obaj wiedzą jak lecz żaden nie potrafi" @ Moby Dick nie uczestniczyłeś w procedurze, nie znasz wszystkich okoliczności to nie wydawaj osądów.

 3. Moby Dick

  kasienka, bez względu na okoliczności, jeżeli przetarg ogłasza się na początku roku, wiosną dopiero zaczyna się budowa, a przedszkole ma ruszyć od września - to jest proszenie się o kłopoty.

 4. kasienka

  Ktoś kto przystępuje do przetargu zna jego warunki i terminy i ma wykalkulowane czy się wyrobi czy nie. A jeżeli przystąpił to znaczy że miał to wykalkulowane.A każde opóźnienie wiąże się z poważnymi karami finansowymi. Ale są też okoliczności których nie da się przewidzieć.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *