P I L N E !!! - z ostatniej chwili

Dimitar Jugrew znowu kierownikiem

Dimitar Jugrew znowu kierownikiem

Były kierownik starej pływalni w Wołominie znów wraca na to stanowisko, tym razem na nowym basenie. Jak nieoficjalnie dowiedziały się Wieści, nauczyciel wf, ratownik i były radny PiS został wybrany w konkursie, w którym startowała także pierwsza kierownik basenu przy ul. Korsaka w Wołominie. Dla pracowników basenu ten wybór nie był zaskoczeniem. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(35) Comments

 1. mm

  Jaki pan taki kram! Radwanowa otacza się podobnymi do siebie. Odejście w otoczce niesławy ma już zapisane. Kłamstawa, draństwo oraz handel stołkami. O jo, joj, nie ma co marzyc o reelekcji. Oczekujmy przerwania tej kadencji w następstwie szerokopasmowej afery.

  1. Użytkowniczka pływalni

   Po moim powrocie z wakacji miła niespodzianka p.Jugrew został kierownikiem pływalni. Uczył mnie pan w liceum i pływać na basenie.Powodzenia

 2. poinformowany

  Jest byłym radnym PiS, ponieważ nie został wpuszczony na listy PiS w ostatnich wyborach , było to związane z jego zachowaniami na sesji, jak również niegodnym zachowaniem w stosunku do mieszkańców, ( sprawa opisana prawdopodobnie swego czasu przez Wieści ) Burmistrz Radwan to nie przeszkadza zbiera odpadki - mówiąc otaczam się fachowcami. Powodzenia.... koniec bliski...

  1. poinformowany pracownik ochrony pływalni krytej

   Dajcie spokój.Ta sama osoba wypisuje te bzdury,każdy ma jakieś brudy.Zruganie jakiegoś garotłuka z ochrony i powtarzanie tego to nudne.

 3. Gosc

  Kierownik nieznajacy podstaw prawnych :D Koniec jest bliski ! Dziwne, ze nie laczy pracy ratownika z kierownikiem na plywalni w wolominie! Fachowiec jakich malo ! Jak mozna laczyc kierownika plywalni z zawodem nauczyciela wfu ? A tak! On na wf nie przychodzi bo uczniowie sami wiecej wiedza

 4. Adam

  Pani Burmistrz litości . Naprawdę nie ma lepszych kandydatów. Miała Pani dobry start szkoda, ze koniec będzie kiepski.

 5. skowronek

  Masakra . Jak bedzie takim kierownikiem jak na starym basenie to powodzenia . Na takich stanowiskach powinny być młode i dynamiczne osoby zeby w tym miescie w koncu zaczeło sie cos dziac . Nie starzy dziłącze ktorzy tylko trzymaja sie stołków .

 6. obywatel

  Wiewiórki gadają,że na jesieni referendum i dlatego zbiera sie wszystkich,którzy moga pomóc w wytrwaniu.

 7. Gagatek

  Brawo. To ten radny który proponował podniesienie oceny z wf-u jak się na niego zagłosuje podczas wyborów samorządowych. Wstyd!

 8. wiki

  dramat, Pani Burmistrz co Pani robi? Kiedy się Pani opamięta? Ten człowiek nie ma szacunku do nikogo, rozmawia z ludźmi i ich traktuje jak śmieci. Mój głos Pani straciła w wyborach

 9. Tom

  A ja podsumuję to co Pani Burmistrz i jej poprzednicy zrobili z tym miastem w ten oto sposób. Przejechałem wczoraj ponad 500 kilometrów przez pół Polski w jej północno zachodnich i północno - wschodnich rejonach przejeżdżając przez wiele mniejszych i większych miast,ale tak tragiczną drogą poprzez tak chaotycznie zurbanizowane, zdezorganizowane,zapuszczone,ziejące totalną zapaścią miasto przejechałem dopiero wracając do domu w Wołominie. Smutne to i przykre ale niestety prawdziwe i dziw bierze że to trwa mimo że wszyscy mieszkańcy to widzą jednak widocznie im taki stan pasuje. Ale powyższy artykuł wspaniale tłumaczy dlaczego tak jest skoro takie a nie inne decyzje podejmuja urzędnicy na najwyższych miejskich stanowiskach. Naprawdę coraz większy wstyd ogarnia człowieka jak ktoś tu przyjeżdża w odwiedziny i ogląda to "miasto".

  1. a r t u r r o s

   Cytuję : "tak tragiczną drogą poprzez tak chaotycznie zurbanizowane, zdezorganizowane,zapuszczone,ziejące totalną zapaścią miasto przejechałem dopiero wracając do domu w Wołominie. ' Widocznie Łodygowej nie znasz, tej w stolicy.

 10. mark

  @Tom: Oni nie widzą i nie wiedzą. Wołomińskie społeczeństwo miast i gmin tego powiatu - tkwi w marazmie jak w bagnie - po szyje. Nie widzi i nie wie. Fakt - jak przekracza sie granice powiatu wołomińskiego po dłuższej jeździe - to uczucie jest takie jak by auto wpadło w kartoflisko. Nawet Nasielsk - co do niedawna było ogólnie wiadome że drogi ma badziewne - po remontował swoje drogi między wiochami i jest o niebo lepiej niż w Wołominie.Nauczył sie pozyskiwania środków. Pamiętamjedną sprawę z tamtąd - nie mógł pozyskać srodków na drogę w jednej z wsi to popukał i uzyskał środki na przebudowę mostu i drogi do mostu. A że droga miała ponad 2 km - kogo to obchodzi - w 90% finansowała Unia. W Wołominie - nie potrafią takich rzeczy robić - bo nie wiedzą jak. Najlepiej wychodzi podpisywanie listy w kadrach.

  1. Mariusz Florkiewicz

   A tymczasem w Pruszkowie największym problemem tamtejszej społeczności są... po prostu kolejki na poczcie ;-) http://www.gpr24.pl/2016/08/list-do-redakcji-kpiny-w-placowce-poczty-polskiej-w-pruszkowie/

 11. Asdf

  Już zaczął się panoszyć. Od teraz parkuje swój samochód tuż przy samym wejściu, oczywiście na ZAKAZIE parkowania w tym miejscu

 12. rozsądek

  Hahahahhaha co za miasto... Ten gałgan znowu dyrektorem. Przecież on nic nie umie. Całe życie pozorant i udawacz w dodatku bez kultury. Śmietnik nie miasto! Żałosne to jest :)

 13. Tom

  W Otwocku rządzą tacy sami mózgowcy jak w tym wołomińskim skansenie!!!! Jednych i drugich trzeba jak najszybciej zastąpić młodymi energicznymi ludźmi z wizją którzy mają zapał oraz przede wszysykim WIEDZĘ a nie wciąż tymi samymi od 25 lat gębami, zmieniającymi tylko stołki "dyrektorami" i "kerownikami" z zawodu jak to ma miejsce dziś!! http://www.tvn24.pl/radni-otwocka-zrezygnowali-z-unijnej-dotacji,668233,s.html

  1. Mariusz Florkiewicz

   "W radzie miasta większość ma koalicja z PiS-em na czele. Z prezydentem, który walczył o dotację, zupełnie było jej nie po drodze. (http://www.tvn24.pl)" To wiele tłumaczy... Dla nich ważniejsze są polityczne rozgrywki niż rozwój.

 14. wstyd mi

  Wstydzę się , że jestem mieszkanką Wołomina ! ! . WSTYD TAKICH WŁADZ ! Wykształceni ludzie nie mają pracy w Wołominie , bo zajmują przeciętniaki z klucza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSTYD ! !

  1. nauczyciel dyplomowany

   Dimitar Jugrew jest osobą wykształconą, absolwent AWF Warszawa -magister wychowania fizycznego,pedagog, najwyższy stopień awansu zawodowego dla nauczycieli to chyba jest wykształcony.Jest to osoba tam gdzie powinna być?

 15. domiśdomankowski

  W czym jest gorszym kierownikiem pan Jugrew od np.poprzednich pań kierowniczek?Od pani Kord......,która pracowała wcześniej w spółce Akwa Park Warszawianka w jakimś zapleczu na podrzędnym stanowisku i to chyba w firmie zewnętrznej.Czy od pani Bożeny Krowie Oczy- piętnaście lat doświadczenia w Osirze?Co za farsa.Pani po skończeniu ogólniaka dostała po znajomości pracę na wymyślonym dla pani stanowisku na starym basenie.Następnie była pani bileterką i specjalistką od rezerwacji nauki pływania dla grup szkolnych.W między czasie na koszt Osiru ukończyła pani Prywatną Uczelnie Warszawską na ul.Łabiszyńskiej.W tym czasie była pani więcej na urlopie szkolnym i macieżyńskim niż w pracy.Łącząc sprawy prywatne z zawodowymi została pani BoZeno mówiąc w wielkim skrócie po trupach kierownikiem nowego obiektu a następnie Zastępcą dyrektora OSIRU d/s pływalni.Super doświadczenie prawda.Trzeba mieć trochę skromności,żeby mówić ,że zyski pływalni to pani zasługa.Pozwolę sobie przytoczyć SAMODZIELNIE ZARZĄDZAJĄCA PŁYWALNIĄ, WIELKI SUKCES W PRASIE BRANŻOWEJ,NA PŁYWALNIĘ ZAWITAŁ ŁOŚ.....itp.Pani udział w konferencji i prelekcja w Poznaniu pt.'Zarządzanie sekcją pływacką'. Pani jest wszechstronnie uzdolniona.Poprzedniego kierownika pana Kuchowicza nazywać 'ratownikiem z warszawy'.Pan Kuchowicz jest mgr zarządzania,instruktorem wykładowcą ratownictwa,trenerem pływania II klasy,sędzią pływania,instruktorem MSW,instruktorem płetwonurkowania,można wymieniać w nieskończoność i Vice Prezesem Stołecznego WOPRU.Nikt pani BoZeno nie wypomina pani,że pani przez tyle lat była przyspawana do Osiru i mówi , żę referentka z pod Radzymina bez kwalifikacji została dyrektorem po znajomości.Trzeba dać panu Danielowi Jugrewowi się wykazać.Panie Danielu samych sukcesów!

  1. sasza

   No cóż ,każdy komentarz krótki i zwarty tu Panie domiś widać że to jest pisane na zamówienie.Ludzie z Wołomina i okolic znają tego pana jeszcze ze starego basenu.Wiedzą co sobą reprezentuje.

  2. Sylwek

   No cóż Saszo szwagrze, czy jesteś cenzorem cudzych wpisów? Nie jestem taki stary i brzytkin jak ty, ale pracowałem z Jugrewem na tak zwanym waszym nowym basenie i na kilku jeszcze i jest w porządku. Będzie dobrym gospodarzem tego przybytku.

 16. pracownik Osir-u

  Wstyd mi za tych z Kobyłki i Radzymina.Mowa oczywiście za poprzedników.Piotrek administruj sobie Orlikiem i odpocznij.Lub zajmij się z Bożenką siatkówką plażową......Dla pracowników jest dobrze,że Jugrew został pracownikiem.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *