Dimitar Jugrew znowu kierownikiem

36

Były kierownik starej pływalni w Wołominie znów wraca na to stanowisko, tym razem na nowym basenie. Jak nieoficjalnie dowiedziały się Wieści, nauczyciel wf, ratownik i były radny PiS został wybrany w konkursie, w którym startowała także pierwsza kierownik basenu przy ul. Korsaka w Wołominie. Dla pracowników basenu ten wybór nie był zaskoczeniem. (…)

Więcej na łamach Wieści.

36 KOMENTARZE

 1. Jaki pan taki kram! Radwanowa otacza się podobnymi do siebie. Odejście w otoczce niesławy ma już zapisane. Kłamstawa, draństwo oraz handel stołkami. O jo, joj, nie ma co marzyc o reelekcji. Oczekujmy przerwania tej kadencji w następstwie szerokopasmowej afery.

  • Po moim powrocie z wakacji miła niespodzianka p.Jugrew został kierownikiem pływalni. Uczył mnie pan w liceum i pływać na basenie.Powodzenia

 2. Jest byłym radnym PiS, ponieważ nie został wpuszczony na listy PiS w ostatnich wyborach , było to związane z jego zachowaniami na sesji, jak również niegodnym zachowaniem w stosunku do mieszkańców, ( sprawa opisana prawdopodobnie swego czasu przez Wieści ) Burmistrz Radwan to nie przeszkadza zbiera odpadki – mówiąc otaczam się fachowcami. Powodzenia…. koniec bliski…

  • Dajcie spokój.Ta sama osoba wypisuje te bzdury,każdy ma jakieś brudy.Zruganie jakiegoś garotłuka z ochrony i powtarzanie tego to nudne.

 3. Kierownik nieznajacy podstaw prawnych 😀
  Koniec jest bliski ! Dziwne, ze nie laczy pracy ratownika z kierownikiem na plywalni w wolominie! Fachowiec jakich malo ! Jak mozna laczyc kierownika plywalni z zawodem nauczyciela wfu ? A tak! On na wf nie przychodzi bo uczniowie sami wiecej wiedza

 4. Masakra . Jak bedzie takim kierownikiem jak na starym basenie to powodzenia . Na takich stanowiskach powinny być młode i dynamiczne osoby zeby w tym miescie w koncu zaczeło sie cos dziac . Nie starzy dziłącze ktorzy tylko trzymaja sie stołków .

 5. Brawo. To ten radny który proponował podniesienie oceny z wf-u jak się na niego zagłosuje podczas wyborów samorządowych. Wstyd!

 6. dramat, Pani Burmistrz co Pani robi? Kiedy się Pani opamięta? Ten człowiek nie ma szacunku do nikogo, rozmawia z ludźmi i ich traktuje jak śmieci. Mój głos Pani straciła w wyborach

 7. A ja podsumuję to co Pani Burmistrz i jej poprzednicy zrobili z tym miastem w ten oto sposób. Przejechałem wczoraj ponad 500 kilometrów przez pół Polski w jej północno zachodnich i północno – wschodnich rejonach przejeżdżając przez wiele mniejszych i większych miast,ale tak tragiczną drogą poprzez tak chaotycznie zurbanizowane, zdezorganizowane,zapuszczone,ziejące totalną zapaścią miasto przejechałem dopiero wracając do domu w Wołominie. Smutne to i przykre ale niestety prawdziwe i dziw bierze że to trwa mimo że wszyscy mieszkańcy to widzą jednak widocznie im taki stan pasuje. Ale powyższy artykuł wspaniale tłumaczy dlaczego tak jest skoro takie a nie inne decyzje podejmuja urzędnicy na najwyższych miejskich stanowiskach. Naprawdę coraz większy wstyd ogarnia człowieka jak ktoś tu przyjeżdża w odwiedziny i ogląda to „miasto”.

  • Cytuję :
   „tak tragiczną drogą poprzez tak chaotycznie zurbanizowane, zdezorganizowane,zapuszczone,ziejące totalną zapaścią miasto przejechałem dopiero wracając do domu w Wołominie. ’

   Widocznie Łodygowej nie znasz, tej w stolicy.

 8. @Tom: Oni nie widzą i nie wiedzą. Wołomińskie społeczeństwo miast i gmin tego powiatu – tkwi w marazmie jak w bagnie – po szyje. Nie widzi i nie wie. Fakt – jak przekracza sie granice powiatu wołomińskiego po dłuższej jeździe – to uczucie jest takie jak by auto wpadło w kartoflisko. Nawet Nasielsk – co do niedawna było ogólnie wiadome że drogi ma badziewne – po remontował swoje drogi między wiochami i jest o niebo lepiej niż w Wołominie.Nauczył sie pozyskiwania środków. Pamiętamjedną sprawę z tamtąd – nie mógł pozyskać srodków na drogę w jednej z wsi to popukał i uzyskał środki na przebudowę mostu i drogi do mostu. A że droga miała ponad 2 km – kogo to obchodzi – w 90% finansowała Unia. W Wołominie – nie potrafią takich rzeczy robić – bo nie wiedzą jak. Najlepiej wychodzi podpisywanie listy w kadrach.

 9. Już zaczął się panoszyć. Od teraz parkuje swój samochód tuż przy samym wejściu, oczywiście na ZAKAZIE parkowania w tym miejscu

 10. Hahahahhaha co za miasto… Ten gałgan znowu dyrektorem. Przecież on nic nie umie. Całe życie pozorant i udawacz w dodatku bez kultury. Śmietnik nie miasto! Żałosne to jest 🙂

 11. Wstydzę się , że jestem mieszkanką Wołomina ! ! . WSTYD TAKICH WŁADZ ! Wykształceni ludzie nie mają pracy w Wołominie , bo zajmują przeciętniaki z klucza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSTYD ! !

  • Dimitar Jugrew jest osobą wykształconą, absolwent AWF Warszawa -magister wychowania fizycznego,pedagog, najwyższy stopień awansu zawodowego dla nauczycieli to chyba jest wykształcony.Jest to osoba tam gdzie powinna być?

 12. W czym jest gorszym kierownikiem pan Jugrew od np.poprzednich pań kierowniczek?Od pani Kord……,która pracowała wcześniej w spółce Akwa Park Warszawianka w jakimś zapleczu na podrzędnym stanowisku i to chyba w firmie zewnętrznej.Czy od pani Bożeny Krowie Oczy- piętnaście lat doświadczenia w Osirze?Co za farsa.Pani po skończeniu ogólniaka dostała po znajomości pracę na wymyślonym dla pani stanowisku na starym basenie.Następnie była pani bileterką i specjalistką od rezerwacji nauki pływania dla grup szkolnych.W między czasie na koszt Osiru ukończyła pani Prywatną Uczelnie Warszawską na ul.Łabiszyńskiej.W tym czasie była pani więcej na urlopie szkolnym i macieżyńskim niż w pracy.Łącząc sprawy prywatne z zawodowymi została pani BoZeno mówiąc w wielkim skrócie po trupach kierownikiem nowego obiektu a następnie Zastępcą dyrektora OSIRU d/s pływalni.Super doświadczenie prawda.Trzeba mieć trochę skromności,żeby mówić ,że zyski pływalni to pani zasługa.Pozwolę sobie przytoczyć SAMODZIELNIE ZARZĄDZAJĄCA PŁYWALNIĄ, WIELKI SUKCES W PRASIE BRANŻOWEJ,NA PŁYWALNIĘ ZAWITAŁ ŁOŚ…..itp.Pani udział w konferencji i prelekcja w Poznaniu pt.’Zarządzanie sekcją pływacką’. Pani jest wszechstronnie uzdolniona.Poprzedniego kierownika pana Kuchowicza nazywać 'ratownikiem z warszawy’.Pan Kuchowicz jest mgr zarządzania,instruktorem wykładowcą ratownictwa,trenerem pływania II klasy,sędzią pływania,instruktorem MSW,instruktorem płetwonurkowania,można wymieniać w nieskończoność i Vice Prezesem Stołecznego WOPRU.Nikt pani BoZeno nie wypomina pani,że pani przez tyle lat była przyspawana do Osiru i mówi , żę referentka z pod Radzymina bez kwalifikacji została dyrektorem po znajomości.Trzeba dać panu Danielowi Jugrewowi się wykazać.Panie Danielu samych sukcesów!

  • No cóż ,każdy komentarz krótki i zwarty tu Panie domiś widać że to jest pisane na zamówienie.Ludzie z Wołomina i okolic znają tego pana jeszcze ze starego basenu.Wiedzą co sobą reprezentuje.

  • No cóż Saszo szwagrze, czy jesteś cenzorem cudzych wpisów? Nie jestem taki stary i brzytkin jak ty, ale pracowałem z Jugrewem na tak zwanym waszym nowym basenie i na kilku jeszcze i jest w porządku. Będzie dobrym gospodarzem tego przybytku.

 13. Wstyd mi za tych z Kobyłki i Radzymina.Mowa oczywiście za poprzedników.Piotrek administruj sobie Orlikiem i odpocznij.Lub zajmij się z Bożenką siatkówką plażową……Dla pracowników jest dobrze,że Jugrew został pracownikiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj