P I L N E !!! - z ostatniej chwili

Nożownicy na stacji benzynowej!

Nożownicy na stacji benzynowej!

W minioną sobotę na stacji benzynowej w Wołominie rozegrały się iście dantejskie sceny. Do kierowcy tankującego benzynę nagle podbiegli mężczyźni z nożem, a kiedy ten zaczął uciekać, dogonili go i dźgnęli w pośladek.

Zdarzenia miało miejsce na stacji przy Armii Krajowej. Tankujący samochód kierowca znał obu mężczyzn i najprawdopodobniej był z nimi skonfliktowany. W chwili zdarzenia wywiązała się pomiędzy nimi kolejna sprzeczka i bójka, która zakończyła się próbą ucieczki poszkodowanego. Obaj napastnicy, w wieku 34 i 37 lat, dogonili 39-latka i zadali mu dwa ciosy nożem. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(8) Comments

 1. obywatel

  Dantejskie sceny?? to chyba ktos rozszerza to pojecie. Prawdopodobnie jak piszą zwykłe rozliczenia , których wiele, wystarczy przesledzić SORY w szpitalach.

 2. mark

  Nie , no - prawdziwie info na poziomie gazety powiatowej. szacun. Jak byście chcieli więcej - to w piątek przez drogę w okolicy cpn-u w zielonce przebiegł łoś , dziś na 634 widziałem rozjechanego kota i w kobyłce pies na listonosza szczekał. Rewelacyjne wiadomości. Od domyślania sie , kto kogo kozikiem pieścił - to jest policja. A Powiatowa gazeta - to powinna skupić sie na problemach na potrzebach społeczności . Oczywiście - jeśli potrzebna jest pomoc komuś kto tej pomocy potrzebuje - to powinna o tym pisać - ale artykuł z kroniki kryminalnej na tapecie - lekko kpina- albo nie ma już po co tej gazety kupować. Rozmieniacie sie na drobne?? Może napiszcie ile dróg zostało oddanych, ile jeszcze trzeba zrobić, co z tym internetem dla sołectw ripokiem i kasą - co jej nie ma. Nie większy to temat??? Czy może zakazali pisać na "Kremlu"??

 3. a r t u r r o s

  Eee tam W sezonie ogorkowym podstawowe tematy to paskuda w zalewie zegrzynskiej albo potwor z Loch Ness A tutaj nawet tego nie ma

 4. Mariusz Florkiewicz

  Nawet w sezonie ogórkowym coś się dzieje - zamkną przejazd, otworzą przejazd, proboszcz z Kościelnej przesunął odpust z niedzieli na piątek, odsłonili pomnik ks. Sikory na skwerze przy Biedronce... Tyle, że dla takich informacji nikt nie kupi gazety. A rozliczać samorządowców z ich pracy nie będzie, bo dla nich zamieszczanie ogłoszeń o przetargach to żyła złota i podstawa funkcjonowania.

 5. mark

  czytanie wieści przypomina coraz bardziej czytanie "metra" . Tyle że metro - jest za free. Jak nasze powiatowe medium nie nabierze charakteru - też będzie rabotać za free

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *