P I L N E !!! - z ostatniej chwili

Wandale w parku

Wandale w parku

Park im. Bohdana Wodiczki w Wołominie padł ostatnio ofiarą wandali. Regularne niszczenie budki z książkami (Book Stop) czy zdewastowanie niedawno otwartej toalety, to wierzchołek góry lodowej. Nasi czytelnicy poinformowali nas o tym, że wieczorem strach przejść przez ten park.

– Ciągle przesiaduje tam głośna młodzież. Krzyczą, piją alkohol i urządzają sobie imprezy. Hałas słychać nawet o 4 rano. Już nie potrafię zliczyć ile razy dzwoniliśmy w ich sprawie po straż miejską i policję. Na początku jeszcze przyjeżdżali, ale teraz to już chyba uznali, że nie ma to sensu, bo upomnienia nic nie dają. Młodzież nadal tam przesiaduje. Zastanawia mnie to, gdzie są ich rodzice. Kto normalny pozwoliłby swojemu dziecku na conocne imprezy do rana – skarży się nasz czytelnik. Okoliczni mieszkańcy mają już dość ciągłego hałasu. Podobnie sytuacja wygląda na pobliskim placu 3 Maja. Tam też często można spotkać „młodych imprezowiczów”. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(21) Comments

 1. Adam

  Skoro wszyscy wiedzą , że jest tam agresywna i niszcząca wszystko młodzież to gdzie jest straż miejska i policja ?

 2. zw

  Niestety, to nie jest jedyny plac zabaw dla dzieci, po nocach zajmowany przez żulerkę. Obszczywają urządzenia do zabaw, tłuką butelki, hałasują, zostawiają po sobie straszny tyfus. Czy tak ciężko jest policji przepatrolować te place w nocy i pogonić towarzystwo? Przecież tych placów na terenie miasta jest pewnie około dziesięciu, czy kilkunastu. Można wyznaczyć strasy objazdu radiowozu tak, żeby o każdy plac "zahaczyć". Chodzi o to, by żulerka zniechęciła się do tych miejsc.

 3. Tom

  Nowy wice ma to w nosie! Jest po to żeby kasę brać jak wszyscy w UM! To że podpite towarzystwo wałęsa się nocami po ulicach i coraz częściej strach wyjść z domu to żadna tajemnica również dla Pana Wice który w bloku przecież mieszka ale co z tego? Tu się nic nie widzi nie słyszy a w razie jakby co to przecież można powiedzieć że nikt się nie skarżył nie zgłaszał a jak zgłaszał to nie było podstaw. Karawana jedzie dalej pensje w tysiączkach idą na konta, trochę się tam pobiadoli po gazetach że wszystkiemu Madziar winny i kolejny roczek zleci, a Wy mieszkańcy albo sami sobie radźcie albo przecież nikt Was w Wołominie na siłę nie trzyma!

  1. Robert

   Przykre te komentarze osoby nie znającej szczegółów sprawy. Nowy wice nie ma tego w nosie i po pierwszym uszkodzeniu toalety podjęto stosowne działania utrudniające kolejne dewastacje. Dzięki temu sprawcy opisywanego uszkodzenia zapewne poniosą stosowne konsekwencje. Notabene do uszkodzenia doszło w dzień w obecności osób nie reagujących na to co się dzieję. Pozdrawiam i życzę pozytywnego nastawienia do życia bo taka gorycz na pewno nic dobrego nie przyniesie.

 4. zbigniew

  Wersalu sie zachciało w Wołominie, jakies szafy z książkami stawiać i takie ładne kibelki. To teraz trzeba pilnować.Straż Miejska ,Policja, monitoring miejski to i jest kim pilnować. Oczywiscie wszysko przez Madziara.

 5. nowy

  Kolejna ,,udana'' inwestycja Burmistrz Radwan, grubo ponad 200 000 zł w błoto. dwie awarie na dwa tygodnie. Toi Toi przynajmniej działa.....

 6. zawiedziona

  a może by tak policja spisała sruli wlepiła mandacik, a potem obciążyła kosztami naprawy zdewastowanego mienia za które my podatnicy płacimy, niech idą do roboty zarobią na pokrycie kosztów to nie będą mieli ochoty na demolkę bo rano do roboty będą musieli wstać, a jak nie oni to ich rodzice niech bólą, skoro nie są zainteresowani czym zajmują się ich dzieci. Policja w Wołominie strasznie wygodna jest i leniwa, dlatego mamy jak mamy w tym podwarszawskim postkomunistycznym zadupiu

 7. a r t u r r o s

  Szczerze to jedynie samochody z napisem widzialem a nie posterunkowych dzielnicowych lub dochodzeniowcow

 8. http://netcheck.tech/sbcodez.com

  eu não vi problema nas bandas que veem ao festival e algumas eu conheço mas não vejo problema nenhum em conhecer novas bandas, só o preço do festival que esta meio salgado mas depois vai sair o preço e a data que cada banda vai se apresentar acho que ai fica melhor.

 9. http://www./

  ab.Counter words of wisdom?“Contemplation often makes life miserable. We should act more, think less, and stop watching ourselves live.”-Nicolas Chamfort

 10. http://www./

  Adrianna, all the pictures I have of flora are here: . It was several years ago, and I’m no expert, so I don’t really know what I saw. As far as the benefits go, I think the rain forest is an awesome tourist attraction. I sure loved it.

 11. http://www./

  à°¹ à°¹ à°¸ుà°œాà°¤ à°—ాà°°ు à°…à°š్à°šు à°®ాà°—ాà°¯ à°²ాà°—ా à°®ీ à°ªోà°¸్à°Ÿు à°•ూà°¡ా à°°ోà°œుà°²ు à°—à°¡ిà°šేà°•ొà°¦్à°¦ీ à°°ుà°šి à°¸ంతరింà°šుà°•ొà°¨ి మన బలాà°¨్à°¨ి à°ªెంà°šుà°¤ుంà°¦ి :)))))))))))))

 12. http://www./

  iskreno, trazila sam isplati pred vise od 8 mjeseci, jos ni traga ni glasa… a ne znam… skupila sam nekih 50-ak dolara i to bi bio lijep djeparac, da to nije zafrkancijazao mi je da ti nemam kaj pametnijeg za reci

 13. http://www./

  You…are…my…hero!!! I cant believe something like this exists on the internet! Its so true, so honest, and more than that you dont sound like an idiot! Finally, someone who knows how to talk about a subject without sounding like a kid who didnt get that bike he wanted for Christmas.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *