Płatne parkowanie w Ząbkach

4

Czy w Ząbkach powstaną strefy płatnego parkowania? Burmistrz Robert Perkowski zapowiada, że już w przyszłym roku na terenie miasta wprowadzone zostaną strefy płatnego parkowania. Będą one sukcesywnie wdrażane w różnych miejscach Ząbek. Co ciekawe, z kosztów za parkowanie mają być zwolnieni ci, którzy są zameldowani w Ząbkach.

– Dla każdego, kto jest pełnoprawnym mieszkańcem naszego miasta identyfikator do parkowania będzie wydawany praktycznie bezpłatnie. Natomiast dla osób pozostałych usługa parkowania będzie odpłatna. – mówi burmistrz Ząbek.(…)

Więcej na łamach Wieści.

4 KOMENTARZE

  1. Szczególnie przy ugorze zwanym drogą 634 powinno być parkowanie płatne ;).
    Błoto, brak chodnika i krzaki. Oto wizytówka Ząbek.

  2. Moze Proboszczowie przy kościołach wprowadzà opłaty. Dziwie sie ze tacy biznesmeni jak Podstawka i Gajda z Wołomina jeszcze nie pobierają opłat za wjazd na parking przy kościele.

  3. i prawidlowo niech chlopki stawiaja swoje paseratti i inne parchy w polu a ludzie z zabek na parkingach.chamy zastawili cale zabki zlomem i czlowiek podjezdza pod przychodnie a tam tylko same llu i inne skladaki posklejane i wyjete z pod pociagu.starczy

  4. Jeżeli z kosztów parkowania rzeczywiście zwolnieni zostaną zameldowani mieszkańcy Ząbek rozliczający sie w US Wołomin, to jest ŚWIETNA OPCJA!!! BRAWO PANIE BURMISTRZU!!! Tylko proszę trzymać się założeń, że zameldowani nie płacą!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj