Kierowca autobusu zapłaci 2500 zł

Kierowca autobusu zapłaci 2500 zł

Podróżujący  podmiejskimi autobusami doskonale wiedzą, że odległość między poszczególnymi przystankami jest zbyt duża. W takich miejscach pasażerowie zdani są na łaskę i dobrą wolę kierowcy, którzy niekiedy idą na ustępstwo i decydują się wypuszczać poszczególne osoby w nieoznakowanym do tego miejscu.

Za taką właśnie uprzejmość kierowca autobusu linii Z2 został ukarany. Mężczyzna chciał pomóc jednemu z pasażerów  i stojąc w korku otworzył drzwi, żeby mógł wysiąść poza przystankiem. Sytuacja miała miejsce w Ząbkach, na ul. Powstańców. Niestety takie zachowanie nie spodobało się jednemu z obserwatorów, który złożył donos na kierowcę, w wyniku którego kierujący pojazdem został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(9) Comments

 1. Piter Pan

  I bardzo dobrze. Zatrzymują się jak krowy na polu gdzie chcą, a także nie wjeżdżają w zatoczki.

 2. mark

  A co mu dało że złożył donos?? Dostał medal z kartofla? Taki fajansiarz - że szkoda słów. Pozostaje mieć nadzieje, że kiedyś tez będzie mu sie baaardzo spieszyło , będzie w autobusie stojącym w korku i będzie chciał go opuścić jak najszybciej a kierowca mu powie - nie lzja ! Stój i czekaj !

  1. Ach ci donosiciele

   Panu zgłaszającemu życzę żeby codziennie miał jakąś pilną sprawę do załatwienia i dużych korków. Szkoda uprzejmości kierowcy bo teraz to już żaden nie wypuści w niedozwolonym miejscu.

 3. mark

  Myśle, że w tym autobusie, warto by bylo przeprosić tego kierowce za takiego cepa a cepowi - podziękować - że jest cepem. Ten cep - pewnie rano jeździ gdzieś tym autobusem do roboty. Jak przeczyta o sobie , że jest rurą - może zastanowi sie nad tym co zrobił uczynnemu kierowcy. Chociaż.... takie rury sie ciężko zmienia na lepsze

 4. kasienka

  W cywilizowanych krajach europy zachodniej oraz innych cywilizowanych krajach tej planety zgłoszenie o stwierdzonych nieprawidłowościach lub niewłaściwych zachowaniach nie jest żadnym donosicielstwem a właściwą obywatelską postawą. Tylko w naszej zakiździałej p;Polsce piętnuje się takie postawy. A większość wypowiadających się na tym forum uważa się za ludzi kulturalnych i wykształconych nie zauważając swojego buractwa. Stara prawda mówi że jak bardzo markowy garnitur byś nie założył i jak wysokie buty z cholewami odział to słoma z butów i tak wylezie.

  1. chlop ze wsi nieznajacy jezyka i obyczajow miastowych

   to jak sie zesrasz z glosnym bakiem w nocy i ja to uslysze przez sciane to zglosze o niewlasciwym zachowaniu.bzurna jestes bo to nieprawda w niemczech nikt by nie zadzwonil ze kerowca wypuscil ludzi w stojacym 300metrowym korku i w tloku ludzi ze nie bylo jak oddychac ale pewnie dla ciebie donoszenie na innych to takie szlachetne

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *