Gimnazja wygasiły się same

9

Już jest dobrze a będzie jeszcze lepiej. Reforma oświaty jest dobrze przygotowana, nadchodzi czas na wdrożenie szeroko konsultowanych jej zasad i nie przewidujemy żadnych większych zmian. Słowem szkoła jak wojsko, bez zbędnych pytań, wszystko według regulaminów i określonych schematów  – takie oto wrażenie można było wynieść ze spotkania przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej, Mazowieckiego Kuratorium Oświaty z mieszkańcami Radzymina.  (…)

– Jesteśmy świadkami powstawania szkoły na miarę XXI wieku, szkoły mającej za zadanie przekazywać wiedzę, rozwijać umiejętności, promować odpowiednie zachowania moralne i postawy obywatelskie. Szkoła ma zachęcać do lepszego rozumienia dzisiejszego świata, ale śmiałego w nim udziału. Wszystko to jest możliwe do osiągnięcia dzięki współpracy nauczycieli, rodziców i wszystkich zainteresowanych rozwojem oświaty. Tak zdecydowanie ma być – mówiła radna Sejmiku mazowieckiego, Marzena Małek, rozpoczynając spotkanie.  (…)

Więcej na łamach Wieści.

9 KOMENTARZE

  1. już jest dobrze a będzie jeszcze lepiej – z przemówień Gierka te bzdety ściągnięto?
    Marzenka jest nadal pod wpływem ,,osobistej satysfakcji” związanej z zablokowaniem dotacji dla Ossowa?

    • Co się czepiasz Gierka. Popchnął kraj cywilizacyjnie do przodu. Pokazał ludziom jak można żyć. I patrząc z perspektywy czasu, jego długi nie były aż tak kolosalne, jak te które zostały zaciągnięte w ostanich 25 latach.

      • Ostatnio prawi na swoje uroczystości wołominskie zwieźli autokarami młodzież aż z podlasia żeby robiła sztuczny tłum. Czyżby brakowało na Mazowszu młodzieży, która masowo czciłaby głoszone teorie spiskowe??? Tvpis z codzienną dawką tych samych informacji o cudach jakie nawiedziły nasz kraj chyba jeszcze nie wystarczająco wpłynęły na lud

  2. Phi… Zwieziono z Podlasia… Norma… Na spotkanie w T. zorganizowane przez Czarnopgórskiego, Szydlika i Poświęcone Wiadomym Przeklętym oraz prof. Żarynowi [3 godziny płatnej gadaniny] sprowadzono karnie uczniow. I też było ok.

  3. kiedy światła część naszej „elity” zrozumie, że centralne sterowanie mózgami prowadzi do upadku? Czy to będzie gimnazjum czy też 8 letnia podstawówka to i tak szkolnictwo takie jak było kiedyś nie wróci. Wrócą za to tajne komplety na których tylko nieliczni będą się uczyć tego co prawdziwe. Przykre i tragiczne w swoi h skutkach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj