Gimnazja wygasiły się same

Gimnazja wygasiły się same

Już jest dobrze a będzie jeszcze lepiej. Reforma oświaty jest dobrze przygotowana, nadchodzi czas na wdrożenie szeroko konsultowanych jej zasad i nie przewidujemy żadnych większych zmian. Słowem szkoła jak wojsko, bez zbędnych pytań, wszystko według regulaminów i określonych schematów  – takie oto wrażenie można było wynieść ze spotkania przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej, Mazowieckiego Kuratorium Oświaty z mieszkańcami Radzymina.  (…)

– Jesteśmy świadkami powstawania szkoły na miarę XXI wieku, szkoły mającej za zadanie przekazywać wiedzę, rozwijać umiejętności, promować odpowiednie zachowania moralne i postawy obywatelskie. Szkoła ma zachęcać do lepszego rozumienia dzisiejszego świata, ale śmiałego w nim udziału. Wszystko to jest możliwe do osiągnięcia dzięki współpracy nauczycieli, rodziców i wszystkich zainteresowanych rozwojem oświaty. Tak zdecydowanie ma być – mówiła radna Sejmiku mazowieckiego, Marzena Małek, rozpoczynając spotkanie.  (…)

Więcej na łamach Wieści.

(9) Comments

 1. mieszkaniec

  już jest dobrze a będzie jeszcze lepiej - z przemówień Gierka te bzdety ściągnięto? Marzenka jest nadal pod wpływem ,,osobistej satysfakcji'' związanej z zablokowaniem dotacji dla Ossowa?

  1. margo

   Co się czepiasz Gierka. Popchnął kraj cywilizacyjnie do przodu. Pokazał ludziom jak można żyć. I patrząc z perspektywy czasu, jego długi nie były aż tak kolosalne, jak te które zostały zaciągnięte w ostanich 25 latach.

   1. Krzysztof

    Ostatnio prawi na swoje uroczystości wołominskie zwieźli autokarami młodzież aż z podlasia żeby robiła sztuczny tłum. Czyżby brakowało na Mazowszu młodzieży, która masowo czciłaby głoszone teorie spiskowe??? Tvpis z codzienną dawką tych samych informacji o cudach jakie nawiedziły nasz kraj chyba jeszcze nie wystarczająco wpłynęły na lud

 2. Polak 2 sortu z wiadomymi gennami we krwi

  Phi... Zwieziono z Podlasia... Norma... Na spotkanie w T. zorganizowane przez Czarnopgórskiego, Szydlika i Poświęcone Wiadomym Przeklętym oraz prof. Żarynowi [3 godziny płatnej gadaniny] sprowadzono karnie uczniow. I też było ok.

 3. Robinson Krejzol

  kiedy światła część naszej "elity" zrozumie, że centralne sterowanie mózgami prowadzi do upadku? Czy to będzie gimnazjum czy też 8 letnia podstawówka to i tak szkolnictwo takie jak było kiedyś nie wróci. Wrócą za to tajne komplety na których tylko nieliczni będą się uczyć tego co prawdziwe. Przykre i tragiczne w swoi h skutkach

  1. mark

   @Wojciech jak masz takie tradycje rodzinne to kto ci broni nosić. Cham niezależnie, którego sortu pozostanie chamem.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *