Pływalnia Wołomin: Na razie tylko szatnia

12

Jak informują wołomińscy urzędnicy, prace przy budowie groty solnej i sauny parowej na pływalni posuwają się, ale na razie oddana do użytku zostanie tylko szatnia rodzinna. (…)

Dziś już nikt nie podaje konkretnego terminu oddania inwestycji. Udało nam się jedynie dowiedzieć, że modernizowane pomieszczenia będą oddawane etapami. (…)

Więcej na łamach Wieści.

12 KOMENTARZE

 1. Bardzo interesujace jest to ile miejska plywalnia przez to stracila poeniedzy. Jest to wielka niegospodarnosc kto o zdrowych zmyslach w sezonie zimowym zamyka sauny? W Wolominie to mozliwe bo rzadzi Nieudolna Radwan

  • ja się pytam jak żyć? nie ma jeszcze groty! co to będzie!
   oby Wołomin miał tylko takie problemy jak przedłużony remont solanki!

 2. W przerwę technologiczną zostanie otwarte beda zdjecia przecinanie wstęgi itp. Bo burmistrz slucha glosu mieszkancow. Hipokryzja do kwadratu. Pani Burmistrz juz.dziekujemy.

   • To pieprzenie o szwagrach staje się żałosne. Może w końcu sami wzięlibyście się za robotę, jak już przykleiliście się do stołków. Efektów nie widać, same porażki.

   • oj @margo efektów nie widzisz? Do okulsty – lekarza od oczu znaczy czas podreptać. Jak cos nie działa albo działa źle to trza naprawić, przebudować, a nie tkwić w bałaganie. Myśleć trzeba, a nie kombinować – knuć. Cytując klasyka – ręce opadają.

   • Azorku, ale ty też tych „efektów” nie wymieniłeś, tylko „poszczekałeś” sobie. Mam rozumieć, że wymiana okularów też ci nie pomogła?

 3. Pani Burmistrz Zbieć. Czy obiecane otwarcie saun i groty na basenie, o którym mówiła pani w radio, zaplanowane na 24 marca jest nadal aktualne?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj