Pływalnia Wołomin: Na razie tylko szatnia

Pływalnia Wołomin: Na razie tylko szatnia

Jak informują wołomińscy urzędnicy, prace przy budowie groty solnej i sauny parowej na pływalni posuwają się, ale na razie oddana do użytku zostanie tylko szatnia rodzinna. (…)

Dziś już nikt nie podaje konkretnego terminu oddania inwestycji. Udało nam się jedynie dowiedzieć, że modernizowane pomieszczenia będą oddawane etapami. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(12) Comments

 1. Milicjant

  Bardzo interesujace jest to ile miejska plywalnia przez to stracila poeniedzy. Jest to wielka niegospodarnosc kto o zdrowych zmyslach w sezonie zimowym zamyka sauny? W Wolominie to mozliwe bo rzadzi Nieudolna Radwan

  1. Kazik

   ja się pytam jak żyć? nie ma jeszcze groty! co to będzie! oby Wołomin miał tylko takie problemy jak przedłużony remont solanki!

 2. Badboy

  W przerwę technologiczną zostanie otwarte beda zdjecia przecinanie wstęgi itp. Bo burmistrz slucha glosu mieszkancow. Hipokryzja do kwadratu. Pani Burmistrz juz.dziekujemy.

   1. margo

    To pieprzenie o szwagrach staje się żałosne. Może w końcu sami wzięlibyście się za robotę, jak już przykleiliście się do stołków. Efektów nie widać, same porażki.

   2. azorek

    oj @margo efektów nie widzisz? Do okulsty - lekarza od oczu znaczy czas podreptać. Jak cos nie działa albo działa źle to trza naprawić, przebudować, a nie tkwić w bałaganie. Myśleć trzeba, a nie kombinować - knuć. Cytując klasyka - ręce opadają.

   3. margo

    Azorku, ale ty też tych "efektów" nie wymieniłeś, tylko "poszczekałeś" sobie. Mam rozumieć, że wymiana okularów też ci nie pomogła?

 3. do burmistrz

  Pani Burmistrz Zbieć. Czy obiecane otwarcie saun i groty na basenie, o którym mówiła pani w radio, zaplanowane na 24 marca jest nadal aktualne?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *