Przewodniczący do wymiany?

6

Do Rady Powiatu Wołomińskiego wpłynął wniosek 12 radych o zwołanie sesji nadzwyczajnej, na której procedowana będzie uchwała o odwołaniu z funkcji przewodniczącego Rady Powiatu Janusza Werczyńskiego. Zdaniem 12 radnych PiS przewodniczący ma pouczać radnych w czasie sesji i komentować ich wypowiedzi. Janusz Werczyński ma też powtarzać głosowania uchwał, kiedy na sali jest inny skład Rady.

Równocześnie radni opozycji złożyli też uchwałę o wyborze nowego przewodniczącego Rady Powiatu.

Sesja odbędzie się w poniedziałek, 13 marca o godz. 14.00 w siedzibie Starostwa.

6 KOMENTARZE

  1. Najlepszy to jest Sachol i Ustek. Przed praktycznie każdą radą miasta muszą instruować swoich prawych żeby nie zbłądzili przy głosowaniu. Od takiego sterczenia w mrozy pod oknami pewno pęcherze przemrozili ale czego nie robi się dla dobra ludu.

    • nasuwa się pytanie o samodzielność w procesie myślowym ale cóż najwidoczniej odgórne instrukcje z ząbkowskiego centrum sterowania prawych to wszystko na co możemy liczyć przy tym zestawieniu… tylko to co dobre dla ząbkowskiego Saszkina niekoniecznie wychodzi na dobre nam Wołominiakom

  2. Podejrzani tak zwani „odwróceni” już są określeni przez samą ws. Nie poprawia sytuacji wskazywanie potencjalnych zdrajców. Na miejscu Solisa, Jaczewskiegi, Małolepszego, Szturo, Zbyszyńskiego i Suchenek za samo wskazywanie palcem dałbym czerwoną kartkę obecnej opcji. WIadomo, że głosy koalicji będą zmniejszone nawet jeśli tylko o 1 czy 2 to podejrzani wszyscy staną się kandydatami do samorządowej dintojry. Pani od pomysłu fotografowania kartki nigdy nie dostanie szansy, choć pierwsza by przybiegła ucałować wyciągniętą dłoń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj