P I L N E !!! - z ostatniej chwili

Otwierają tunel!

Otwierają tunel!

W miniony poniedziałek w Zielonce odbyło się spotkanie zespołu ds. modernizacji linii kolejowej E75. W czasie obrad padła informacja, na którą oczekują z  niecierpliwością nie tylko mieszkańcy Zielonki. Tunel w ciągu ulicy Kolejowej ma być otwarty 26 maja.

Zanim jednak nastąpi ta przełomowa chwila, kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(11) Comments

 1. Darek

  Plan jest taki 1 obiecać otwarcie 26 maja 2 15-go zamknąć przejazd tymczasowy 3 powiedzieć Ups nie udało się

 2. Kermit

  W Zielonce już gotowe, w Kobyłce dalej gadają jak to będzie pięknie i och i ach. I tylko te stowarzyszenia winne. Ehhh szkoda słów

 3. Jancio

  A jak w Wołominie? Czy słoneczna i sasina też będą w maju otwarte? Tak obiecywali. Wiadmo, od miasta się tego nie dowiemy. Burmistrz Radwan w ogóle się tą modernizacją nie intsersuje. Nie pilnuje tego. I mamy bałagan, że już nie wspomnę o braku informacji?

   1. Jancio

    Ale przecież modernizacja jest na terenie gminy wołomin. I wołomin będzie tym później zarządzał. A pan chciałby, żeby w Pana domu lub na Pana działce działo się coś, a pan w ogóle by na to nie miał wpływu i nawet się tym wogóle nie interesował? Wątpię ;) Każda inwestycja musi mieć kontrol i gospodarza.

   2. martinez

    Przejazdy bezkolizyjne są zlokalizowane na terenie kolejowym to raz, przejazdami bezkolizyjnymi będzie zarządzała spółka PKP PLK to dwa. Jak się nie wie to się nie pisze dziwnych komentarzy ;)

 4. Hopsasa

  Może pójdą w Kobyłce po rozum do głowy i przejazd będzie jednak w ciągu ul. Napoleona. Ciekawa jestem tylko czemu nie można tak było od początku

 5. a r t u r r o s

  Hmm ... Co oznacza "teren gminy Wołomin" ? Do tego określenia na pewno działka miejska pasuje, ale sterowanie ruchem ( automatyczne ) już będzie z zewnątrz gminy - dlatego dla drożności torów zarządcy będą obojętne lokalne fochy. Wskazówka - ścigacze będą preferowane.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *