Leroy Merlin rekrutuje do sklepu w Wołominie!

7

Ruszyła rekrutacja na stanowiska Doradca Klienta, Kasjer i Logistyk/Magazynier. W nowym Leroy Merlin na mieszkańców powiatu wołomińskiego czeka aż 130 miejsc pracy. 

Właśnie trwa rekrutacja do nowego sklepu Leroy Merlin, który powstaje przy ul. Geodetów, w pobliżu Galerii Handlowej Wołomin. Aplikacje kandydatów zbierane są poprzez stronę www.kariera.leroymerlin.pl, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje. Dodatkowo dla osób zainteresowanych pracą, organizowane są również „Dni Rekrutacji Leroy Merlin” w Urzędach Pracy w Wołominie, Radzyminie i Tłuszczu. Będzie to okazja do poznania firmy oraz spotkania kierowników z Leroy Merlin, którzy opowiedzą jak na co dzień wygląda praca w działach handlowych, dziale relacji oraz w magazynie sklepu.

To dla nas ważne wydarzenie – po raz pierwszy spotkamy się z mieszkańcami powiatu wołomińskiego. Dzięki otwartości lokalnych Urzędów Pracy będziemy mogli porozmawiać z wszystkimi zainteresowanymi pracą w sklepie Leroy Merlin Wołomin. Z naszej strony przygotowaliśmy zespół kierowników handlowych, którzy są skarbnicą wiedzy na temat naszej firmy oraz kierowników zasobów ludzkich, którzy pomogą w rekrutacji na miejscu. Zapraszam i do zobaczenia już wkrótce!” – powiedziała Agnieszka Grzegorczyk, koordynator „Dni Rekrutacji Leroy Merlin”.

Dni Rekrutacji Leroy Merlin” odbędą się w Urzędzie Pracy Radzymin 23.06 (piątek) start o godz. 9:00, Urzędzie Pracy Wołomin 26 i 27.06 (poniedziałek i wtorek) start o godzinie 10:00 oraz w Urzędzie Pracy Tłuszcz 28 i 29.06 (środa i czwartek), gdzie spotkanie w środę rozpocznie się o godz. 10:00, a w czwartek o godz. 12:00.

 

Na pracowników nowego Leroy Merlin powstającego przy ul. Geodetów w pobliżu Galerii Handlowej Wołomin czeka:

stałe zatrudnienie (umowa o pracę) i terminowe wynagrodzenia;

świadczenia pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, Fundusz Świadczeń Socjalnych, opieka medyczna, karta benefit);

udział w wypracowanym zysku firmy, premie uzależnione od wyników sklepu;

służbowy smartfon;

profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia;

możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów;

realny wpływ na układanie grafiku;

dobra atmosfera.

7 KOMENTARZE

  1. Na stronie UP ani słowa, siedzą biurwy i d… nie ruszą nawet. 130 pracowników potrzeba . Pewnie żałują, że nie mogą dać, że to subsydiowane, bo by wśród znajomków rozdali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj