PKP zamontuje zjazdy!

7

Jak poinformowały Wieści PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., w ciągu miesiąca w przejściach podziemnych Wołomina zostaną zamontowane szyny prowadzące bądź inne urządzenie ułatwiające sprowadzenie roweru.

7 KOMENTARZE

 1. …..i będzie jak było – po rusku. Jak po tych zjazdach zjedzie osoba niepełnosprawna wózkiem??? Na złamanie karku z prędkością równą masa x przyspieszenie??? Weźcie sie puknijcie w czoło. Radni wołomińscy jeździli do wawy korzystając z linii mińskiej – przez Sulejówek – wiem – bo tamtędy jeździłem i widziałem te mordy. to nie wiedzą jak mają wyglądać podjazdy dla osób niepełnosprawnych czy matek z dzieckiem lub rowerzystów????
  Tragedia ! Gdzie wy macie mózgi -żeby zaakceptować taki projekt rodem z zatęchłego prl-u.
  ŻENADA !!!

 2. Ja to poczekam do zimy – tam od grudnia do kwietnia będzie leżał lód – i wypadki i złamania i skargi i odszkodowania. W ogóle – jak te przejścia mają się do przepisów europejskich o przekraczaniu dróg torowych i standardów UE??? Kto sprawdzał??? No bo żeby nasi urzędnicy sprawdzali – to nie wierze – bo podejrzewam że jeszcze sie ślinią i gęby rozdziawiają na ten widok – a sprawdzić – na pewno nie wiedzą gdzie.
  Podpowiem: W trybunie ludu albo sztandarze młodych – niech poszukają.

  ŻENADA !!!

 3. no to jeszcze ciut prądu z tych popsutych wind – i nasze przejścia będą błyszczeć! No pustaki totalne…. W Sulejówku nie ma żadnych wind – na których mogłoby powstać zwarcie – choć mimo odwodnienia – pewnie też ich tam zalewa.Są długie piękne pochylnie. A tu – nowoczesność w domu i w zagrodzie. Prędzej czy później – kogoś trzepnie, będzie szukanie winnych – oczywiście – nikogo nie znajdą – ale zamkną ten bubel i zabetonują. Oby jak najszybciej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj