PKP zamontuje zjazdy!

Jak poinformowały Wieści PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., w ciągu miesiąca w przejściach podziemnych Wołomina zostaną zamontowane szyny prowadzące bądź inne urządzenie ułatwiające sprowadzenie roweru.

(7) Comments

  1. mark

    .....i będzie jak było - po rusku. Jak po tych zjazdach zjedzie osoba niepełnosprawna wózkiem??? Na złamanie karku z prędkością równą masa x przyspieszenie??? Weźcie sie puknijcie w czoło. Radni wołomińscy jeździli do wawy korzystając z linii mińskiej - przez Sulejówek - wiem - bo tamtędy jeździłem i widziałem te mordy. to nie wiedzą jak mają wyglądać podjazdy dla osób niepełnosprawnych czy matek z dzieckiem lub rowerzystów???? Tragedia ! Gdzie wy macie mózgi -żeby zaakceptować taki projekt rodem z zatęchłego prl-u. ŻENADA !!!

  2. mark

    Ja to poczekam do zimy - tam od grudnia do kwietnia będzie leżał lód - i wypadki i złamania i skargi i odszkodowania. W ogóle - jak te przejścia mają się do przepisów europejskich o przekraczaniu dróg torowych i standardów UE??? Kto sprawdzał??? No bo żeby nasi urzędnicy sprawdzali - to nie wierze - bo podejrzewam że jeszcze sie ślinią i gęby rozdziawiają na ten widok - a sprawdzić - na pewno nie wiedzą gdzie. Podpowiem: W trybunie ludu albo sztandarze młodych - niech poszukają. ŻENADA !!!

  3. mark

    no to jeszcze ciut prądu z tych popsutych wind - i nasze przejścia będą błyszczeć! No pustaki totalne.... W Sulejówku nie ma żadnych wind - na których mogłoby powstać zwarcie - choć mimo odwodnienia - pewnie też ich tam zalewa.Są długie piękne pochylnie. A tu - nowoczesność w domu i w zagrodzie. Prędzej czy później - kogoś trzepnie, będzie szukanie winnych - oczywiście - nikogo nie znajdą - ale zamkną ten bubel i zabetonują. Oby jak najszybciej.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *