Prezes SKOK znów za kratami

6

Jak informuje Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga, 23 sierpnia zatrzymano byłego prezesa SKOK Wołomin Mariusza G. i byłego członka zarządu spółki właściciela telewizji TVR Dominik de V. Obaj usłyszeli zarzuty prania brudnych pieniędzy. (…)

Więcej na łamach Wieści.

6 KOMENTARZE

  1. Ojej ! Znów niemiło mówi się o wołominie w mediach ! Ktoś powinien tego zdecydowanie zabronić. Toż to takie pikne miasto.
    Tym razem – dostaje sie prokuraturze. Niedobrze . A jak przyjdą nowi prokuratorzy? Może zechcą zająć się sprawą wiaty na ośmiu słupach w cenie 30 domów z działkami albo internetem dla sołectw w cenie 6 domów z działkami???? Co to będzie? Ktoś będzie sobie musiał zakupić więcej papieru toaletowego – i rachunki wzrosną przez spłuczkę w wc….
    Może jednak napisać do ziobry – żeby nic nie zmieniał???

  2. Sprawa SKOK-u powinna być wyjasniona a odpowiedzialni przekretrów powinni na długo pójść za kraty, chyba że oddadza kase to mozna im złagodzic kary, powiedzmy o połowe.

    • mylisz się, Bierecki jest twórcą SKOK-ów w Polsce i dopóki nie dorwało się do tego WSI – wszystko było uczciwe. Ale przyjdzie czas na prawdę i wtedy będzie ci głupio za ten wpis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj