Remont pod ostrzałem

2

W związku z remontem ul. Załuskiego wielu mieszkańców Kobyłki musiało uzbroić się w nie lada cierpliwość. Problemy z wyjazdem z posesji czy brak komunikatów w sprawie przebudowy drogi, to tylko niektóre z krytycznych opinii, jakie usłyszeć można od osób mieszkających w tamtej okolicy.

Nie wiadomo czy aktualny remont ul. Załuskiego przewiduje także wykonanie odwodnienia. Co więcej, droga została zwężona o około metr. Bezskutecznie próbowaliśmy skontaktować się w tej sprawie z wydziałem inwestycji i drogownictwa Starostwa Powiatowego w Wołominie, który zajmuje się wykonaniem ul. Załuskiego. Suchej nitki na wykonawcach remontu tej drogi nie zostawiają również członkowie Forum Mieszkańców Kobyłki. Oto niektóre z wpisów, jakie odnoszą się do tego tematu: (…)

Więcej na łamach Wieści.

2 KOMENTARZE

  1. To już trzeci gruntowny remont ulicy Załuskiego , na przestrzeni pięciu lat – co tu jest grane , czy wcześniej nikt nie pomyślał że będą zmiany a tak olbrzymia kasa poszła w przysłowiowe błoto i kolejne przebudowy. Oj jesteśmy bardzo bogatym krajem. Ulica jest poszerzana o jakieś 1,5 metra a to chyba pod katem przyszłościowego wiaduktu kolejowego z ulicą Orszagha . Ciekawe ile to potrwa ?

  2. Zgadza się. To ulubiona ulica Starostwa. Gruntowny remont trzeci raz. Za każdym razem idą na to miliony. Droga nie była taka zła. Z remontem mogła poczekać, ąż skończy się budowa osiedla na wysokości szkoły nr 3 i skrzyżowania od planowanego wiaduktu w ul. Orszagha. Inne drogi nie mają w ogóle asfaltu i chyba się nie doczekają.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj