Posiedzisz w windzie

Posiedzisz w windzie

Redakcję Wieści odwiedził Czytelnik – starszy Pan chodzący o kuli. Chciał podzielić się swoimi spostrzeżeniami, dotyczącymi wind w tunelach pod torami. Jak relacjonował, w minioną sobotę wraz z małżonką spędzili uwięzieni w jednej z nich prawie godzinę. Pomoc nadeszła… z Warszawy.

– W sobotę wracaliśmy pociągiem z Warszawy. Wysiedliśmy na stacji Wołomin, a ponieważ mieliśmy pakunki, postanowiliśmy zjechać z peronu windą. Niestety, na półpiętrze winda stanęła. Uruchomiliśmy przycisk pomocy i zostaliśmy poinformowani, że zostanie nam ona udzielona w ciągu pół godziny. Po 40 minutach zadzwoniliśmy znowu, ale już nikt się nie zgłaszał. Po pewnym czasie pojawił się mechanik, ale uwolnienie nas z pułapki trwało jeszcze długą chwilę – opowiada nam pan Kazimierz. (…)

Więcej na łamach Wieści.

(8) Comments

 1. mark

  i niech ktoś teraz spieszy się do pracy.....Pisałem - te windy będą się psuły a ponad to - nie wchodzi tam wózek z bliźniakami czy rower . Było zrobić to - co w Sulejuwku - przecież wołomińscy radni jeździli z Sulejówka do Warszawy! - no to widzieli !To jest kolejny bubel zatwierdzony przez władze obu kadencji - madzie i carownice. Saorządowcy.... że ręce opadają - z sieczką między uszami. Aż dziw że kreator rozwoju miasta nie widział błędów tej inwestycji...No nie widział - bo on taki sam - przez 3 kadencje nic nie zrobił dla miasta. A - fajna lektura na bipie jest - warto poczytać o zarobkach naszych włodarzy. Cudo! co niektórzy zarabiają prawie 700zł.... dziennie!!!!!!

 2. 123

  "a ponad to - nie wchodzi tam wózek z bliźniakami czy rower ."- Bo to są wózki dla niepełnosprawnych A nie do wożenia rowerów Przepisy są jasne - jakie są minimalne wymiary. Zrobili według tych przepisów - i co im zrobisz? Krzyczcie "wincej tuneli" - a będziecie tak mieli wszedzie

  1. Wyborca 2017

   Spokojnie... To przecież jest niepełnosprawny - umysłowo. Widzi rysunek - ideogram, nie rozumie go. Jutro będzie miał pretensję że jego komoda tam nie wchodzi. Inni go poprą. Zwalą na władze... Poplecznicy dobrej zmiany tak mają w pustostanach mózgowych. I co im zrobisz?

 3. mark

  za brak deqcyzji w tej sprawie i bubel który przyjęli to powinni co dzień batem obrywać by wiedzieli za co nasz chajs koszą i by mogli tylko na brzuchu spać

 4. 123

  Mark - ty z księżyca jesteś Wszędzie gdzie są windy - są problemy wynika to z dwóch faktów - ludzie to chamy które nie potrafią uszanować mienia publicznego - nikt nie przeznacza należytych środków na obsługę i konserwacje wind

 5. mark

  Ale ty pier...lisz 123. Byłeś w Opolu? Widziałeś dworzec??? Tam jakoś można . Windy są duuuuże - nikt do nich nie sra. Bo jest monitoring.Mi monitoring w mieście nie przeszkadza - wszędzie może być. Jak w "Lądku". Mogli dać normalne transportowe windy z przelotowymi drzwiami tak jak tam - i byłby spokój. Więcej! : jeśli w starym poniemieckim dworcu kolejowym dało się to zrobić - to i tu by sie dało. Tylko cepy z naszego urzędu - osrały to . Nie wniosły żadnych poprawek w momencie konsultacji - nic ! Sami jeździli do Sulejówka kolejką by do wawy dojechać - wiem - bo widziałem - i oni widzieli jak przejścia dla pieszych wyglądają. To nie są pułapki - tak jak w wołomińcu. Tam czy jest prund czy nie - każdy z przejścia wyjdzie: ślepy kulawy z rowerem z wielbłądem . tu - nie! Nasi włodarze nie używają mózgów - i w tym cały problem. Wieszają sie na plakatach z napisem : modernizujemy linię kolejową - a jak wychodzą buble - to odkręcają sie dupą i mówią - a sorry - to nie my. Tak - nie wy ! Ale konsultacje w sprawach przejść, tuneli - były prowadzone z wami . Jeśli nie z nimi to na następne konsultacje - w jakiejkolwiek sprawie - ztm droga mosty - wyślijmy stara z tuzinem trzody chlewnej a na plakatach będzie: "wieprz Gustlik i świnka pepa podpisali z marszałkiem zgode na budowe drogi". I wtedy niech zrezygnują włodarze ze stołków bo skoro wieprz wynegocjuje to samo co burmistrz czy starosta to taniej temu miastu utrzymywać trzode niż włodarzy - co w bipie widać.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *