Węzeł Wołomin – ostatni dzwonek!

6

Jeśli do końca 2020 r. nie zostanie wbita łopata na budowie łącznika do Węzła Wołomin, przy trasie S8, przepadnie możliwość sfinansowania tej drogi. Przypomnijmy, że dokumentacja niezbędna do budowy 2,5 km odcinka drogi tworzy się już od 4 lat i nadal nie widać efektów współpracy MZDW, Starostwa i urzędu w Wołominie. (…)

Jest rok 2017, a na odcinku od miejscowości Czarna przy DW 635 do zaprojektowanego węzła nie pojawiła się choćby jedna koparka. Wszystko przez protesty, jakie wybuchły przy okazji uzyskiwaniu decyzji środowiskowej dla tej inwestycji, a o których szeroko informowaliśmy na łamach Wieści. Dziś decyzja jest już na szczęście wydana, ale trwa aktualizacja dokumentacji. Od początku jej tworzenia upłynęły 3 lata, więc potrzebne uzgodnienia przepadły. (…)

Więcej na łamach Wieści.

6 KOMENTARZE

  1. A po co zjazd do Wołominia?!? Ludzie będą zjeżdżać i stać w kilometrowym korku do przejazdu. W jakim celu miałby ktoś przyjeżdżać do Wołomina?!? Przecież niedługo będzie tu skansen.

  2. Jest synonim rządów Radwan. Nic się nie udaje. Można było już 10 razy to wybudować. Powtarzam 10 razy. I nic nie zostało zrobine. Efekt będzie taki, że stracą na tym mieszkańcy…

  3. ja pytam kto wybrał te koszmarną babę, co nawet dobrze wysłowić się nie umie, u niej tylko jest super…tylko ona jest do niczego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj