Tunel w rękach WINB

16

W minionym tygodniu odbyła się komisja wdrożenia stałej organizacji ruchu w obrębie tunelu w ul. Sasina w Wołominie. Jak informuje nas wydział prasowy PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. złożony został już wniosek wraz z dokumentacją do Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego.(…)

Więcej na łamach Wieści.

16 KOMENTARZE

  1. Dodam poza tematem, że można by przy okazji jakoś otynkować te zasyfiałe kamienice obok wyjazdu z tunelu. Straszą swym wyglądem od początku swego istnienia (jeszcze przed wojną). Jeśli nie stać właściciela, to niech coś dorzuci miasto. W końcu domy w centrum są wizytówką miasta…

  2. Niech najpierw radeanowa otworzy tunel. Dlaczego to tak dlugo trwa? Po co budowac skoro nie mozemy korzystac, bo nowe obiekty stoja i niszczeja.

  3. Ładnie się bawią w przeciąganie otwarcia za nasze podatki. Dlaczego władza w Wołominie z tym nic nie robi. Tyle zarabiaja, a jak coś potrzeba pchnąć do przeodu to nikt nic nie robi.

  4. Czyli we wrześniu już na pewno nie otworzą. Ciekawe, czy uda się go uruchomić w tym roku. Pani Radwan i jej ekipa mocno przyblokowali mieszkanców. A szkoda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj