SKOK Wołomin: Podwyżka dla kancelarii syndyka

SKOK Wołomin: Podwyżka dla kancelarii syndyka

Jak informują przedstawiciele Stowarzyszenia Wspierania Spółdzielczości Finansowej im. św. Michała, skupiający osoby poszkodowane w aferze SKOK Wołomin, kancelaria prawna syndyka odnotowała wzrost wynagrodzenia o 50 proc. Kto przyznał podwyżkę?

„Informujemy, że jak wynika z akt postępowania upadłościowego wynagrodzenie kancelarii prawnej syndyka wzrosło właśnie o 50 proc., tj. kwoty z 369 tys. zł miesięcznie do 553,5 tys. zł miesięcznie brutto. Formalną zgodę na taki wzrost wynagrodzenia wyrazili przedstawiciele Bankowego Funduszu Gwarancyjnego i NBP (…)

Więcej na łamach Wieści.

(7) Comments

 1. Kamila

  To ta kasa z udziałów , której syndyk żąda jest zbyt mała aby zaspokoić pensję syndyka. Tylko patrzeć jak zarząda dziesięciokrotności udziałów. On nigdy nie skończy tej upadłości bo to lepiej niż w Ameryce i to za darcie skóry od biednych ludzi. Ci ludzie którzy uważają że stracili bardzo dużo to dla syndyka w tej sytuacji pestka . Tym powinien zająć się prokurator gdyż pogarsza stan masy upadłościowej SKOK. Syndyk sam na siebie nie zapracuje a co dopiero żeby opłaciło mu się wyprowadzić firmę na prostą. Taką robotę trzeeba pielęgnować aż do śmierci i jeszcze zapisać w spadku.

 2. Bronek - mieszkaniec Wołomina

  Jeżeli ktoś by się pytał , kto teraz rządzi w Polsce , odpowiadam Prawo i Sprawiedliwość którego ludzie zasiadają w Nadzorze Bankowym NBP. Jeżeli to nie pomyłko red. Wieści co do wysokości zarobków to kto jeszcze w Polsce zarabia pond pół miliona złotych miesięcznie Panie Prezesie Kaczyński ?

 3. ligonor

  NBP i PFG doprowadzili do upadku skok nie sprawdzając ich sprawozdań finansowych, taki mają departament kontroli, gdzie ludzie biorą pieniądze za nic a my musimy za to płacić. Rozwiązać te banksterskie instytucje.

 4. Janek

  Nasza burmistrz obiecała pomoc poszkodowanym, Stowarzyszeniu oraz nam od których syndyk ściąga haracze i co z tego wyszło? Samo Stowarzyszenie zostało w walce z bandziorami??? WSTYD! Takich mamy radnych i władze Urzędu w Wołominie! PS. A może wszyscy działali z Gazdą i teraz mają nas w d****.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *