Skrzyżowanie śmierci zyska światła

11

Skrzyżowanie ul. Wileńskiej (droga powiatowa) z ul. Legionów (droga wojewódzka) w Wołominie zostanie przebudowane. Jeśli uda się uzyskać decyzję ZRID jeszcze w tym roku, możliwe że skrzyżowanie zyska dodatkowe pasy ruchu i sygnalizację już w 2018 r.

Nowe skrzyżowanie jest projektowane na zlecenie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich i przewiduje: (…)

Więcej na łamach Wieści.

11 KOMENTARZE

  1. Trzeba nie mieć wyobraźni żeby instalować na tym skrzyżowaniu światła. Miejsce to stanie się nieprzejezdne. Wileńska straci swój charakter ulicy, przez którą można było się szybko przemieścić ze wschodu na zachód. Korki do świateł gwarantowane.

  2. Adrian z legionowa. Jedź do Legionowa i tam sobie praw. Bezpieczeństwo jest wazniejsze od Twoich korków.
    Właśnie tak jak napisałeś – szybko można było przejechać . Miasto nie jest do szybkiej jazdy . W Legionowie masz co skrzyżowanie światła i jest ok

  3. A moim zdaniem Adrian ma rację. Bo na imbecyli i światła nie działają a tylko dodatkowo zatamują przejezdność miasta. Uważam że właśnie wyniesione skrzyżowania zmuszają kierowców do zmniejszenia prędkości bez tamowania przepływu.

  4. Nic lepszego jeszcze nie wymyslili jak rondo tym bardziej przy takim natezeniu ruchu a towarzystwo z wojewódzwa niech sie lepiej zajmie droga 634 !!!! A swiatła to niech marszałek wojewódzwa Adam Strózik zamontuje na swojej bramie do posesji !!!!

  5. Oaza a zerknij Ty na geometrię tego skrzyżowania. Gdzie proponujesz upchnąć rondo i np zjazd w Wileńską z niego? Zgadzam się, że ronda to super rozwiązania ale czasem się nie da. I tu właśnie tak jest. Osobiście czekam na rondo Geodetów – Głowackiego / Łukasiewicza. Tam jest meksyk z chodnikiem jako jezdnią i też drogami wojewódzko -powiatowymi. Ale tam rozbijają się samochody, nie trzeba więc nic robić.

  6. swiatla w tym miejscu to strasznie chujowy pomysl. korki konserwacja ewentualne naprawy i sa to nieustajace korki. podwyzszine skrzyzowanie mozna zrobic raz i bedzie skuzylo dluuugo. skrzyzowanie na lipinskiej i mickiewicza pieknie sie sprawdzilo i nikt jak glupi nie stoi tam na czerwonym swietle przy zerowym ruchu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj