Strażnicy zostają stopkami

3

Wołomińska Rada Miasta przeniosła pieniądze w budżecie, z przeznaczeniem na dwa nowe etaty dla strażników miejskich, którzy przez najbliższe pół roku będą zabezpieczali najbardziej niebezpieczne przejścia dla pieszych w Wołominie.

O taki ruch w budżecie wnioskowały władze miasta, deklarując, że strażnicy będą zabezpieczali najniebezpieczniejsze przejścia w czasie, kiedy zejdą z nich szkolni przeprowadzacze. Na ten cel na najbliższe pół roku przeznaczono w budżecie kwotę 63 295 zł. – Chodzi przede wszystkim o zabezpieczenie głównie przejścia przy ul. 1 Maja i jest propozycja, by pracownicy straży miejskiej pomagali przechodzić przez nie przechodniom – tłumaczyła miejska skarbnik. (…)

Więcej na łamach Wieści.

3 KOMENTARZE

  1. Czytamy, że „chodzi o zabezpieczenie głównie przejścia przy ul. 1 Maja i jest propozycja, by pracownicy straży miejskiej pomagali przechodzić przez nie przechodniom”. Dodatkowe etaty owszem stworzą, ale WIELKI KAKTUS mi wyrośnie jak oni będą tam stać wieczorem… i babcie wieczorem po kościele, w deszczu i śnieżycy przez ulice przeprowadzać.. Chciałbym się mylić…

  2. Nie wiem ile kosztuje montaż instalacji świetlnej ale chyba nie są to aż tak duże pieniądze aby nie można było tego zrobić, wg mnie wystarczyłoby nawet dobre doświetlenie tego przejścia – jakoś rondo przy UM w Wołominie jest tak jasne, że nie da się kogokolwiek tam nie zauważyć.

  3. Wszyscy dobrze wiemy, że instalacji świetlnej na tym przejściu nie zrobią, bo druga jest parę metrów dalej przy Legionów. Wszystkie działania są pozorowane, że niby ktoś coś robi, a tu i tak nic się nie zmieni…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj