Milczenie jest złotem

Milczenie jest złotem

Czasem słysząc takie wystąpienia, aż trudno powstrzymać się od komentarza. Znamy przecież człowieka od lat i doskonale wiemy co i kogo reprezentuje. (…)

W trakcie przywitania gości, zwracając się do ministra z ust radnego Dąbrowskiego padły takie oto słowa:

– Tak bardzo się cieszę, że w naszej Ojczyźnie, po raz pierwszy od 2015 roku przyszedł rząd, który podniósł Polskę z kolan. Dopiero od 2015 roku możemy czynić dobro dla naszej Ojczyzny. To jest tak bardzo ważne, żebyśmy widzieli, że przez tyle lat (do tego roku), wbijano dzieciom wszystko odwrotnie. Dopiero teraz rząd nasz to odwraca … bardzo się cieszę, Moje pytanie do pana ministra i pana posła jest takie: Kiedy śpicie? Wy ciągnięcie takie dobro, nie za duże pieniądze, choć macie rodziny (…)

 

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(18) Comments

 1. grazia

  Teraz to już tylko Raj na Ziemi. Brak słów na takie wypowiedzi. Dobrze, ze nasze dzieci mają swój rozum, i nie dadzą sobie wbijać do głowy nowej prawdy w wydaniu PIS-u.

  1. kwiatek

   każdy mądry wie,że jest lepiej niż było. Ciekawe czy ty odmówiłeś/łaś np 500+ na swoje dzieci?! i zgodzisz się pracować do 67 r.ż ?! albo nie weźmiesz wyprawki dla dzieci. Założe się że będziesz pierwszy/wsza

  1. Edek

   Albo jesteś taka głupia albo cię nienawiść przyślepia. Nie wyjechaliśmy bo tu jest nasz kraj. Tu jest nasza ojczyzna. Ty jedz do Ząbek tam jest pewna dzielnica - Tworki

 2. Izka

  Każdy gada na PiS,a pierwsi lecą po kasę. Nigdy tak nie było dobrze w Polsce jak jest teraz. Ludzie mają pracę, co chwilę zwiększają najniższą płacę, znaleźli pieniądze dla dzieci, gospodarka rusza , górnicy i stoczniowcy ponownie moga pracować, renciści i emeryci też coś zyskują, niepełnosprawni do tej pory nie mieli nic za darmo a teraz maja i pieniądze i dostaja za darmo rzeczy bez których nie moga funkcjonować(pieluchy,cewniki,łóżka specjalne itp.). Polska w końcu jest Polska,a nie tak jak to było kiedyś była pod rządami Niemiec i Rosji dzięki Tuskowi i tej całej reszcie.

  1. Ewa

   Nawet jak PiS by ludzi złotem obsypywał to też powiedza,że jest źle. Tak im było za czasów PO i Tuska dobrze,że nawet nie wiedzieli że pracują dla niemca. Polski naród (po części oczywiście) jest jeszcze strasznie głupi.

 3. Wojtek

  Ludzie i tak nie widzą tego co dobre,bo powiedza- "bo mi się należy", a gdzie wczesniej byłeś jak rządzil Tusk?! było wtedy mu powiedzieć "mi się należy" to by ci napluł w twarz. Dla tamtych ludzi nie liczyła się Polska i polacy tylko swoj prywatny interes, sprzedali nas.

 4. Krzysiek

  Ja jestem zadowolony,bo w końcu pracuje za 13zł,a nie za 4,10. i w końcu z rodzina mogę wyjeżdzać częściej na wakacje,a nie tylko raz na 2 lata.

  1. OAZA

   OCZYWISCIE PIS NIE DAJE PIENIEDZY ZE SWOICH TYLKO Z PUBLICZNYCH PIENIEDZY CZYLI NASZYCH Z TA RÓZNICA ZE PO NIE DZIELIŁ SIE DOBREM PUBLICZNYM TYLKO PCHAŁ W SWOJE KIESZENIE I KOLESI !!!!

   1. krystyna

    PIS ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ DBA O SWOICH KOLESI I O ICH KARIERY ZAWODOWE! PO PRZY PIS-IE TO PIKUŚ I KAŻDY TO WIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. zbigniew

   Ale wogóle daje, a co robili poprzednicy komu dawali, gdzie te miliardy szły do czyich kieszeni. Moze tak nalezałoby sie opierać na faktach i byc chociaz trochę obiektywnym.

 5. grazia

  Kwiatek, ja mam dorosłe dzieci. Jak dają to należy brać. Tylko do czego doprowadzi rozdawnictwo 500+, 300+ wszystkim na prawo i lewo? Na jak długo tej kasy starczy? pewnie aż wszyscy wierni dostaną intratne stanowiska w Spółkach Skarbu Państwa za lojalność wobec wodza. Powodzenia. Współczuję tylko moim wnukom, że będą musiały te długi spłacać, bo dziś dostały 500+. Propagandę sukcesu już przerabialiśmy za komuny. Jak jest tak cudownie to dlaczego nie dali 500+ niepełnosprawnym? Bo to jest mały elektorat, niestety. PIS doi ile może, mydli oczy, a my się cieszymy jak ciemny lud za komuny.

 6. Wołominiak

  Pan Dąbrowski wie co robi , tak kadząc posłowi Selinowi . Prywatnie pan radny Dabrowski to ojciec pani radnej sejmiku Małek. Pogada, pogada a może i miejsce na liście do sejmu wygada.

 7. Edek

  Mamy dobry rząd, ludziom naszym żyje sie lepiej ! Są w spółkach i tr!epią kasiorkę. Jest super. Dobra zmiana. A nasi zawodowi posłowie od niech siedzą na stołkach w sejmie po 50 lat. A choćby 20 kadencji

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *