Zamieszanie przed ciszą wyborczą

1

W gminie Dąbrówka, tuż przed ciszą wyborczą powstało zamieszanie związane ze składami komisji. 19 października Komisarz Wyborczy wystosował postanowienie o następującej treści: „W związku ze stwierdzonymi błędami dokonuje się zmiany w składach obwodowych komisji wyborczych ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie i obwodowych komisji wyborczych ds. ustalenia wyników głosowania w gminie Dąbrówka w celu przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.”

Na czym miały polegać wspominane wyżej błędy? Przedstawiciele KWW Rozwój Gminy Dąbrówka informowali m.in., że 9 października otrzymali informację o wyeliminowaniu przez Urząd Gminy Dąbrówka zgłoszonych przez siebie kandydatów na członków komisji. W wyniku tej decyzji tylko do jednej z siedmiu komisji przydzielono przedstawiciela KWW Rozwój Gminy Dąbrówka. Zdaniem sekretarza gminy Dąbrówka stało się tak na skutek błędu pracownika urzędu.  W oświadczeniu, które znalazło się na stronie internetowej Urzędu Gminy Dąbrówka czytamy m.in., że: (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

1 KOMENTARZ

  1. Witam wszystkich czytających. Z tego miejsca apeluje do kandydatów. Wiem że to czytacie. Panie Radosławie (i Pani Doroto) opanujcie się. Ja wiem że są wybory i chcecie wygrać, ale proszę uszanować to że czwartek i piątek są dniami wyciszenia. Czy naprawdę nie mieli Państwo czasu na spotkanie z nami wyborcami wcześniej.Z tego co widziałam na transmisji ani Pan ani Pani Dorota nie zamierzali wypowiadać się przy „ludziach”, chociaż w internecie to już bardzo chętnie. Organizujecie Państwo piknik rodzinny (prosi Pan o zabranie dzieci na poważne rozmowy, zapewni ciasta, napoje kawkę atrakcje dla najmłodszych) w dzień Zaduszny. Ludzie opamiętajcie się. Co wy robicie. To wstyd dla osób odwiedzających naszą gminę. Obok cmentarz. Moim skromnym zdaniem kto miał podjąć decyzję już ją podjął, a niezdecydowanych oddał Pan Panie Radosławie walkowerem. Pani Doroto…jest coś takiego jak opozycja i patrzenie na łapki, lecz Pani chyba straciła najwięcej…Pozdrawiam M.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj