Piłsudskiego bez żadnej flagi

6

Napisali do nas zdenerwowani mieszkańcy ul. Piłsudskiego w Wołominie. Jak czytamy, w 100-lecie odzyskania niepodległości, w północnej części miasta władze Wołomina nie zawiesiły flag państwowych. Biało czerwonych flag zabrakło także na ulicy… Marszałka Piłsudskiego!

Cyt.: „Wołomin w dniu 11 listopada został podzielony przez władze na dwie części. Pierwsza to ulice Kościelna, Legionów, 1 Maja, Sikorskiego, Wileńska oraz ulice przyległe do kościołów MB Częstochowskiej oraz MB Królowej Polski. Ulice te były udekorowane flagami narodowymi. Druga część to Sławek i Wołominek, ulice A. Krajowej i Piłsudskiego, gdzie znajduje się kościół św. J. Robotnika. Otóż władza w tej części Wołomina nie zawiesiła na słupach ŻADNEJ flagi” (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

6 KOMENTARZE

  1. Pytam, ponieważ sama nie znalazłam odpowiedzi: co przygotował w Wołominie w dniu rocznicy Komitet obchodów stulecia odzyskania…..Natomiast widziałam fotki członków komitetu z Wawy

  2. Te flagi powinien raczej zawiescić UM. Moze zapomnieli, moze zabrakło flag a moze ktos to celowo nie zawiesił. 100-lecie odzyskania Niepodległosci i nie wywieszono na tych jednych z głównych ulic Polskich Flag- to obciach.

  3. Z tego wynika,ze pewnie nie było to na tyle wazne wydarzenie dla władz miasta, które zawsze powinny byc przy takich okazjach podmiotem wiodącym. Jak otwierano park to sie działo, ale to co innego. Ale to,ze ul.Piłsudskiego bez flag, to znamienne.

  4. Fakt, słabo wyszło z brakiem flag. Ale też spodziewałam się, że Ryszard (załozyciel Komitetu, były kandydat na burmistrza, radny,….) coś niepowtarzalnego zorganizuje wraz z koleżankami w tym dniu, no ale coż, i jak widać portrafi tylko robić dużo szumu 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj