Skarbnik Wołomina odchodzi z urzędu!

Skarbnik Wołomina odchodzi z urzędu!

Jak nieoficjalnie dowiedziały się Wieści, skarbnik gminy Wołomin Marta Maliszewska zrezygnowała z pełnionej funkcji. Na razie nie zostały przedstawione mieszkańcom przyczyny jej decyzji.

(23) Comments

  1. Jawnosc

   W Poświętnym na własne życzenie sobie Wójt i Przewodniczacy Rady taką sytuacje zarzyczyli, trzeba jakoś swoich wprowadzić

 1. Yrek

  Urzędnicy na pewno odetchnęli z ulgą. Nie od dziś wiadomo, że p. Marta nie miała dobrych stosunków i relacji ze współpracownikami.

 2. Bratek

  ojej, taka szkoda... ciekawe czy wywalili bo ktoś musi być kozłem ofiarnym za dziurę w budżecie, czy sama odeszła bo nie chciała podpisywać się pod tym co się w gminie wyprawia??

 3. Korwin

  Gmina zadłużona na wielkie miliony to i skarbnika najlepiej wywalić zamiast zwierzchnika zmienić

 4. Opp

  Dziura budżetowa ogromna to kapitan ucieka, ze statku. Dziura budżetowa to niestety wina głównie skarbnika.

  1. Franek

   Martel już nie udawaj, Ty tą panią wysadziłeś z siodełka i posadziłeś na sztycy już w 2015 roku. Prorok jakiś jesteś czy co...

 5. Uczycielka

  Długi Wołomina przekroczyły już 100 mln czy jeszcze nie? Nie chodzi mi o te bieżące, tylko te, które trzeba będzie zapłacić w 2030 roku, znaczy kumulacja ile wynosi?

 6. Tomek

  "pozytywna" Pani burmistrz lata po spotkaniach w nadziei na wyższy stołek. Co Wołomin ma z tego że ciągle pokazuje się z ZMP,oprócz wydawanej kasy?

 7. bart

  niemiłościwie panująca nam królowa wołomina elżbieta I pogrąża wołomin. każdy pracownik urzędu który nie nie zgadza się z decyzjami królowej albo sam odejdzie z urzędu(propozycja nie do odrzucenia) lub będzie wskazany jako winny jej (wspaniałych ) rządów.

 8. Karol

  Odejście skarbnik , to ruch taktyczny gdyż zadłużenie Wołomina postępuje jak lawina, więc zwalmy to na skarbnika. Jak tak dalej pójdzie to niedługo sama pani Radwan poda się do dymisji . I będziemy mieli wybory.

 9. Kasia

  Gmina jak dojdą krowa karmi mężów Radnych np Edzi Kasi mąż też źle nie ma....Dyrektor... Wszystko za nasze podatki... To tylko wierzchołek góry lodowej

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *