Ela, straciłaś przyjaciela…

Ela, straciłaś przyjaciela…

Najpierw były okrzyki radości, gratulacje, przemówienia i wspólne zdjęcia z liderami Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. Potem przyszedł czas na zbieranie podpisów i konstruowanie grupy, która pomoże w kampanii. W ostatni dzień roboczy, tuż przed ostatecznym terminem zbierania podpisów burmistrz Elżbieta Radwan poinformowała jednak wyborców, że… nie będzie kandydować do Senatu.

Jak informują osoby, które zaangażowały się w zbieranie podpisów poparcia dla E. Radwan, nikt nie przypuszczał, że do piątku nie uda się w terenie zebrać na listach 2 tysięcy nazwisk. Pojawiły się też obawy o to, kto miałby zaangażować się w jej kampanię. W piątek niedoszła kandydatka, 8 dni po konwencji wyborczej KO, na której została przedstawiona przez liderów partii jako przyszła senator z okręgu 40, napisała na fb oświadczenie, z którego konkretnie nie wynika dlaczego postanowiła zrezygnować. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(15) Comments

 1. Gutek

  DZ Dobry - Mam prośbę czy Wieści mogłyby się zająć sprawami: 1. wyrzucania ze szkół wieloletnich pracowników szkół (dyrektorów, konserwatorów, sprzątaczek) 2. Sprawą stołówki dla pszczół - wg mnie jest ona za blisko szkoły nr 7 (ledwie 50m) - kto będzie odpowiadał za ukąszenia dzieci i związane z tym konsekwencje) 3. Smród za "Stolarką" - przydałaby się seria wywiadów z przedsiębiorcami którzy mają tam siedzibę. 4. Informowania mieszkańców Wołomina o niespotykanej skali wyprzedawania majątku gminnego aby przykryć ogromny dług w kasie miasta który o mało co nie skończył sie wprowadzeniem przez wojewodę zarządcy. 5. Sprawą selekcji śmieci na osiedlach należących do Spółdzielni Mieszkaniowej - takowa nie istnieje a włądze spółdzielni i miasta nic z tym nie robią. K.Cudny próbuje w tej sprawie coś zrobic od roku ale jakoś nie idzie.... 6. Zniszczenia w zakresie "małych architektur" wykonanych na zlecenie Pani Eli które obecnie nie funkcjonują lub niszczeją (choćby kule wodne, zardzewiałe ławki przy parku Nałkowskiej). Większość tych spraw sprawia że uciekają pieniądze z kasy miasta

 2. Pracownik

  Ja to bym się bardziej skupiła na tym dlaczego rodzice zabierają swoje dzieci z publicznych szkół i przenoszą do prywatnych twierdząc że są szykanowane przez nowe dyrekcje za przynależnośc partyjną rodziców. Przykład: dzieci p. Madziar. Ale takich przykładów jest więcej...

 3. zibi

  A skad ta zmiana stanowiska? czyzby sie okazało,ze z góry skazana na porazkę. I parasolki nie pomogły, to sie Grzegorz zdziwił. Opozycja w tym kraju to cyrk aby nie umniejszać prawdziwemu cyrkowi.

 4. Aleksy

  Z PiS totalna WOJNA, PSL po wyborach oszukane, PO wystawione do wiatru. No to teraz naprawdę pani burmistrz jest bezpartyjna i można już w jej bezpartyjność uwierzyć.

 5. Pawel

  Pytanie jest takie: CO SIE DZIEJE W SZKOLE NUMER 7 ???? Dlaczego dyrektor, która działa na rzecz rozwoju szkoły po roku składa wypowiedzenie???? Czy to prawda że w Wołominie dobry dyrektor to ten, co działa tanio a więc nie robi nic dla poprawy jakości w szkole ???? Czy to prawda że w Wołominie NIE MA KASY NA EDUKACJĘ???? Czy to prawda że osoba zarządzająca edukacja jest już w wieku emerytalnym lecz ze względu na prężne działania ograniczające koszty wciąż siedzi na stołku zamiast ustąpić miejsca komuś młodemu z pasją i wizją???? Czy to prawda????

 6. mark

  Tak jak wcześniej pisałem: wieloletnie a właściwie wielokadencyjne zaniedbania skończą sie przenosinami powiatu do Radzymina. A co niektórzy z tych co narobili tu chlewu- pretendują do miana posłów i senatorów. Żenafa i skandal. Niedoczekanie wasze.

 7. Filip G

  Po wypowiedzeniu w trybie pilnym została wezwana do zeasu. Tam pojawiła się też Ela i razem z dyr zeasu najechały na dyr nr 7. Ma być bierna i wierna - wywalać pracowników którzy nie brali udziału w strajku, inaczej nie znajdzie pracy w Wołominie

 8. mark

  A tak z zupełnie innej beczki: mamy wrzesień - do wyborów jeszcze chwila. Ruszył nabór wniosków na projekt hot spotów w miastach i wsiach. Można składać. Z tego co sie orientuje - nie wiele jest we wołminie miejsc z darmowym internetem . A i w sołectwach - ten internet dla wsi co był pod agendą Syfka - co papiery podpisał na nieistniejącą instalacje - to nie za specjalnie działa. Może pokusić sie o piniendze na ten projekt?? No tak - ktoś musiałby POTRAFIĆ napisać wniosek w merytoryczny sposób...klapa....

 9. grzetoja

  A może pani Burmistrz wpłynie jakoś na remonty ulic. Skrzyżowanie Legionów/Wileńska miało być gotowe do końca wakacji, a na razie po długiej przerwie niewiele się tam dzieje. Moze trzeba osobę koordynującą remonty w mieście pognać na marchewkę ( nie na pietruszkę, bo droga) ??? Jak nie potrafi to po co ktoś taki ?

 10. mark

  I po raz kolejny- tak z zupełnie innej beczki: Pruszków podpisał z Wawą kwit wedle którego mieszkańcy tej gminy będą mieli jeszcze tańszy bilet dwustrefowy - chodzi o karte miejską. A u nas- dalej: stalkoskie dizle i brak SKMki. To taka i fo dla tych- co bysie chcieli do wołmina sprowadzić. Przemyślcie to jeszcze

 11. Lolek

  A u Nas cisza jak makiem zasiał z biletem metropolitalnym. Czyżby było brak środków na kontynuację. Jeśli tak to niezła to była kiełbasa krakowska przed wyborami.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *