Ela, straciłaś przyjaciela…

15

Najpierw były okrzyki radości, gratulacje, przemówienia i wspólne zdjęcia z liderami Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. Potem przyszedł czas na zbieranie podpisów i konstruowanie grupy, która pomoże w kampanii. W ostatni dzień roboczy, tuż przed ostatecznym terminem zbierania podpisów burmistrz Elżbieta Radwan poinformowała jednak wyborców, że… nie będzie kandydować do Senatu.

Jak informują osoby, które zaangażowały się w zbieranie podpisów poparcia dla E. Radwan, nikt nie przypuszczał, że do piątku nie uda się w terenie zebrać na listach 2 tysięcy nazwisk. Pojawiły się też obawy o to, kto miałby zaangażować się w jej kampanię. W piątek niedoszła kandydatka, 8 dni po konwencji wyborczej KO, na której została przedstawiona przez liderów partii jako przyszła senator z okręgu 40, napisała na fb oświadczenie, z którego konkretnie nie wynika dlaczego postanowiła zrezygnować. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

15 KOMENTARZE

 1. DZ Dobry –
  Mam prośbę czy Wieści mogłyby się zająć sprawami:
  1. wyrzucania ze szkół wieloletnich pracowników szkół (dyrektorów, konserwatorów, sprzątaczek)
  2. Sprawą stołówki dla pszczół – wg mnie jest ona za blisko szkoły nr 7 (ledwie 50m) – kto będzie odpowiadał za ukąszenia dzieci i związane z tym konsekwencje)
  3. Smród za „Stolarką” – przydałaby się seria wywiadów z przedsiębiorcami którzy mają tam siedzibę.
  4. Informowania mieszkańców Wołomina o niespotykanej skali wyprzedawania majątku gminnego aby przykryć ogromny dług w kasie miasta który o mało co nie skończył sie wprowadzeniem przez wojewodę zarządcy.
  5. Sprawą selekcji śmieci na osiedlach należących do Spółdzielni Mieszkaniowej – takowa nie istnieje a włądze spółdzielni i miasta nic z tym nie robią. K.Cudny próbuje w tej sprawie coś zrobic od roku ale jakoś nie idzie….
  6. Zniszczenia w zakresie „małych architektur” wykonanych na zlecenie Pani Eli które obecnie nie funkcjonują lub niszczeją (choćby kule wodne, zardzewiałe ławki przy parku Nałkowskiej).

  Większość tych spraw sprawia że uciekają pieniądze z kasy miasta

 2. Ja to bym się bardziej skupiła na tym dlaczego rodzice zabierają swoje dzieci z publicznych szkół i przenoszą do prywatnych twierdząc że są szykanowane przez nowe dyrekcje za przynależnośc partyjną rodziców. Przykład: dzieci p. Madziar. Ale takich przykładów jest więcej…

 3. A skad ta zmiana stanowiska? czyzby sie okazało,ze z góry skazana na porazkę. I parasolki nie pomogły, to sie Grzegorz zdziwił. Opozycja w tym kraju to cyrk aby nie umniejszać prawdziwemu cyrkowi.

 4. Z PiS totalna WOJNA, PSL po wyborach oszukane, PO wystawione do wiatru. No to teraz naprawdę pani burmistrz jest bezpartyjna i można już w jej bezpartyjność uwierzyć.

 5. Pytanie jest takie:
  CO SIE DZIEJE W SZKOLE NUMER 7 ????
  Dlaczego dyrektor, która działa na rzecz rozwoju szkoły po roku składa wypowiedzenie????
  Czy to prawda że w Wołominie dobry dyrektor to ten, co działa tanio a więc nie robi nic dla poprawy jakości w szkole ????
  Czy to prawda że w Wołominie NIE MA KASY NA EDUKACJĘ????
  Czy to prawda że osoba zarządzająca edukacja jest już w wieku emerytalnym lecz ze względu na prężne działania ograniczające koszty wciąż siedzi na stołku zamiast ustąpić miejsca komuś młodemu z pasją i wizją????
  Czy to prawda????

 6. Tak jak wcześniej pisałem: wieloletnie a właściwie wielokadencyjne zaniedbania skończą sie przenosinami powiatu do Radzymina. A co niektórzy z tych co narobili tu chlewu- pretendują do miana posłów i senatorów. Żenafa i skandal. Niedoczekanie wasze.

 7. Po wypowiedzeniu w trybie pilnym została wezwana do zeasu. Tam pojawiła się też Ela i razem z dyr zeasu najechały na dyr nr 7. Ma być bierna i wierna – wywalać pracowników którzy nie brali udziału w strajku, inaczej nie znajdzie pracy w Wołominie

 8. A tak z zupełnie innej beczki: mamy wrzesień – do wyborów jeszcze chwila. Ruszył nabór wniosków na projekt hot spotów w miastach i wsiach. Można składać. Z tego co sie orientuje – nie wiele jest we wołminie miejsc z darmowym internetem . A i w sołectwach – ten internet dla wsi co był pod agendą Syfka – co papiery podpisał na nieistniejącą instalacje – to nie za specjalnie działa. Może pokusić sie o piniendze na ten projekt?? No tak – ktoś musiałby POTRAFIĆ napisać wniosek w merytoryczny sposób…klapa….

 9. A może pani Burmistrz wpłynie jakoś na remonty ulic. Skrzyżowanie Legionów/Wileńska miało być gotowe do końca wakacji, a na razie po długiej przerwie niewiele się tam dzieje. Moze trzeba osobę koordynującą remonty w mieście pognać na marchewkę ( nie na pietruszkę, bo droga) ??? Jak nie potrafi to po co ktoś taki ?

 10. I po raz kolejny- tak z zupełnie innej beczki: Pruszków podpisał z Wawą kwit wedle którego mieszkańcy tej gminy będą mieli jeszcze tańszy bilet dwustrefowy – chodzi o karte miejską. A u nas- dalej: stalkoskie dizle i brak SKMki. To taka i fo dla tych- co bysie chcieli do wołmina sprowadzić. Przemyślcie to jeszcze

 11. A u Nas cisza jak makiem zasiał z biletem metropolitalnym. Czyżby było brak środków na kontynuację. Jeśli tak to niezła to była kiełbasa krakowska przed wyborami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj