Dobry PR zrobił swoje

Dobry PR zrobił swoje

Budowa „obwodnicy” Radzymina była dla obecnych włodarzy gminy jednym z większych wyzwań ubiegłego roku. Co więcej, o „Drodze północnej” mówiło się od lat, ale jakoś nigdy nie miała ona „dobrej prasy”. Co gorsza, trudno było do pomysłu przekonać radnych. Długo myślano co zrobić, by wcielić w życie wcześniejsze plany, aż wreszcie wymyślono.

Na Mikołaja radzyminiacy otrzymali znaczący prezent, z którego już mogą się czuć zadowoleni. Okazało się, że planowana inwestycja znalazła się na liście inwestycji wspieranych przez Fundusz Dróg Samorządowych, będąc do niego rekomendowaną.

Była to jedna z pierwszych decyzji nowego wojewody mazowieckiego Konstantego Radziwiłła dotycząca FDS, czyli możliwości znaczącego wparcia finansowego (I etap, to 21,9 mln zł) na budowę Alei Lecha Kaczyńskiego, bo taką będzie nosić nazwę. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(2) Comments

  1. mark

    Brawo Radzymin!!! Wołomin - jak zwykle - obsrany i konieczności obwodnic u siebie nie widzi! Brawo Radzymin - za przyszłościowe strategiczne myślenie

  2. 123

    Zrobiliby tramwaj w pasie rozdziału "dawnej 8". ZA nie wiecej jak 30 mln można by mieć szybkie połączenie do W-wy - bez korków bez spalin.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *