Wołomin: Kolejne podwyżki cen śmieci?

7

Niedawno nastąpiło otwarcie kopert przetargu na odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od mieszkańców gminy Wołomin. Kilka dni później Gmina unieważniła przetarg, bo cena najkorzystniejszej oferty przewyższyła kwotę, którą władze miasta zamierzały przeznaczyć na realizację tego zamówienia. Co ciekawe firmą, która podała znacznie wyższą niż przewidywano ofertę jest… miejska spółka, którą właścicielem jest gmina Wołomin.

Oferta wołomińskiego MZO na odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych i segregowanych z gminy Wołomin oraz prowadzenie PSZOK przewyższa zaplanowaną w budżecie gminy kwotę o… prawie 3,5 mln zł! Czy wobec tego odbiór śmieci w Gminie Wołomin jest zagrożony? Czy po niedawnej, drastycznej podwyżce, czeka nas kolejna? Zapytaliśmy o to władze miasta. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

7 KOMENTARZE

  1. Ja mam pytanko: czy w związku z tym, że po godz. 23:59 w niektórych miejscowościach gminy, gaszone są przydrożne lampy oświetleniowe- to radni i burmistrz zrezygnowlali ze swoich diet, i czy w takim razie zostaną mieszkańcom obniżone podatki z tego wzgkędu , że chodzą z pracy do domu po omacku? I gdzie sie podziały pieniądze z akcji zimowej? Ewentualnie- ile km dróg zostało ostatniej zimy odśnieżone???
    Bo ja nie widze powodu, by obniżać mieszkańcom gminy poziomu bezpieczeństwa i zwiększać narażenie na wypadki i kolizje- również ze zwierzyną leśną.
    Ktoś kto te lampy wygasza- musi mieć baaardzo ciemny umysł

  2. 6 mają można otworzyć żłobki i przedszkola pod reżimem sanitarnym. Zobaczycie co teraz „odwali” Radwanowa!!!. Ludzie w Wołominie podzielą się jak nigdy… Afera z posłuchania radnej czy list burmistrzowie do Kaczyńskiego to pikuś. Teraz zobaczycie jej prawdziwe cyniczne oblicze

  3. Od kiedy burmistrz wie o tym że woda w Wołominie jest zatruta? Dlaczego nie powiadomiła mieszkańców w trybie pilnym ????? Czy o tym urzędnik pisał ” cyniczne oblicze pani burmistrz”???
    Ludzie przecież ją trzeba wywieźć na taczce z gnojem…..!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj