Lans w koronie

23

Burmistrz Wołomina postanowiła pokazać się na billboardy by ogłosić… że dziękuje mieszkańcom za odpowiedzialność w czasie epidemii. Czy równie w kosztowny sposób burmistrz Radwan podziękuje nam za miesiąc z przechodzenie na zielonym świetle? (…)

(…) Pytam, dlaczego te billboardy nie zostały wykorzystane do przekazywania mieszkańcom informacji dotyczących  pandemii koronawirusa i zagrożenia chorobą COVID-19? Czy promowanie własnej osoby jest ważniejsze od zdrowia i życia mieszkańców? Odnoszę wrażenie, że Wołomin od kilku miesięcy nie ma burmistrza, a gminą próbują rządzić osoby o wątpliwych kompetencjach. Gdzie odpowiedzialność  burmistrza za funkcjonowanie gminy? Gdzie odpowiedzialność za bezpieczeństwo naszej społeczności? Zamiast promocji własnej osoby proponuję zająć się bieżącymi sprawami gminy i problemami jej mieszkańców (…) – komentuje dla Wieści radny Robert Kobus.

Więcej w temacie na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

23 KOMENTARZE

 1. A może wieści zainteresują się też gminą Poświętne tam kierowca został dyrektorem centrum kultury.
  Czy może wójt dobrze płaci i was ten temat nie interesuje?

 2. Najlepsze jest to gadanie i obrażanie na zły PiS. Tymczasem ościenne gminy jak Ząbki czy Kobyłka pobierają dużą kasę i nie patrzą że to kasa przydzielana przez „zły” PiS. Oby więcej takich sytuacji – wykluczyć Wołomin z finansowania wtedy inne gminy dostana więcej

 3. nie informuje o SKAŻONEJ wodzie, WYŁĄCZA latarnie, a tu nagle taka troskliwa i kochająca. Rzygać sie chce. Mam nadzieję, że ludzie tego bajeru nie kupią.

 4. Są billboardy – jest kasa dla Kocika za prodżekt i upiększanie wizerunku czarownej królowej. Pozytywny Wołomin też musi zarabiać w ciężkich czasach korony ….

 5. Tylko czemu jej obciął kawałek głowy??? To trochę niezgodne ze sztuką portretowania i nieeleganckie, chyba że pani burmistrz ma być przedstawiona jako półmózg. Kocik kto cię uczył dyletancie?

 6. Ela Radwanowa była dzisiaj u fryzjera za pieniądze Wołomina. Za godzinę wystąpi na konferencji prasowej z Rafałem Trzaskowskim gdzie będą obrażać Sasina. A ja dzisiaj dostałem odpowiedż od Gargas – przyjeżdża do Wołomina. Temat: śmieci i wydane kilkanaście milionów na wołomińskie śmietnisko. Hurrrraaa!!!! Nareszcie ktoś powie prawdę o Eli w ogólnopolskiej TV !

 7. I radwan zaprosiła trzaskosia. Nikt mi nie wmówi że ona jest niezależna, pierwsza,albo jedną z pierwszych wycieczek po głosy i już Wołomin.
  Ile już mu zebrała?

 8. Ostatnio zajęta była rozpylaniem romantycznych wątków z pożycia swojej kumpelki. Stara baba a taka zazdrosna.

 9. Teraz to chyba nawet poko,jesli nie daje sobie rady z zadzeniem,powinna odejść a nie zadluza miasto,bo na jej wypady nie starcza. Sąd nakazał upublicznienie wydatków za jakiś tam wypad,jak narazie cisza. Trzeba szykować taczki.

 10. A pasaż na Mieszka, który z takim rozmachem budowała i otwierała teraz jest idealnym miejscem dla spotkań młodzieży, która wolna od szkoły, bawi się, rozjeżdża na rowerach i hulajnogach zieleń, w pobliskim zagajniku wśród drzew jest piwo, papierosy, dragi , maseczki albo są na brodach albo ich nie ma, dystansowanie się jest dla innych. Straż miejska i policja nie zagląda tu, bo i po co? Siatkowe boksy mieszczą kilkanaście osób, które wzajemnie się nawołują i przekrzykują, dla mieszkańców bloków obok istny horror

 11. Teraz ” pozytywny wolomin” wymyślił że mieszkańcy bloków będą płacić więcej za odpady a prywatne posesję nie. W czym oni są lepsi?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj