Coraz bardziej nierealne

6

Rok temu przedstawiciele PKP liczyli na to, że budowa tunelu drogowego w ul. Orszagha w Kobyłce rozpocznie się na początku 2020 r. Teraz mówi się o II kwartale 2021 r. Terminy przesunęły się również w kwestii budowy wiaduktu drogowego w Kobyłce Ossów. Coraz więcej osób zaczyna więc wątpić w to, czy przejazdy bezkolizyjne powstaną. (…)

– Mamy informację, że w tej chwili nie ma już wykonawcy inwestycji, bo firmie Banimex skończyła się umowa. Mówiliście nam państwo wcześniej, że macie informacje, iż te rozmowy trwają żeby tę umowę jakoś przedłużyć bądź aneksować. Czy to się wiąże z tym, że będzie nowy przetarg i nowy wybór wykonawcy? – zapytała radna Karina Jaźwińska.

– Nadal są prowadzone rozmowy z wykonawcą o przedłużeniu terminu – odpowiedział Paweł Dylewski.

– Dla mnie ta inwestycja zaczyna wyglądać coraz bardziej nierealnie. Zarząd miasta robi za mało w tej sprawie. Nie dopytujemy się, nie wysyłamy żadnych pism. Już mamy jedno doświadczenie z koleją i wiemy jak te przejazdy się zakończyły. Wiemy jak to wyglądało w tamtej kadencji, ale za czasów tamtego zarządu kolej była cały czas bombardowana pytaniami. Oni tu przyjeżdżali i odpowiadali. Oczywiście na końcu i tak wyszło to, co wyszło, jednak jeżeli my nie pokazujemy determinacji. Ta inwestycja to bardzo ważna rzecz dla Kobyłki – oceniła radna Jaźwińska. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

6 KOMENTARZE

  1. Mój poprzedni wpis ocenzurowano!!! Usuwając go. Tak działają Wieści.

    Drodzy mieszkańcy Kobyłki. Pani Jaźwińska nie ma moralnego prawa aby wypowiadać się o przejazdach bezkolizyjnych. Przez tyle lat jako wiceburmistrz miała okazję wykazać się w tej sprawie. To był filar przegranej ekipy Roguskiego. Jej krytyka na sesji to tak naprawdę krytyka jej samej i jej bezowocnej pracy. To wygląda że złodziej krzyczy łapcie złodzieja.
    Zarzucanie obecnej Burmistrz brak działania jest typowym odwracaniem kota ogonem. Wszystkie decyzję i podjęte plany były i sa z czasów kiedy ta pani wraz z siostrą pod dyktando Roberta rządziły miastem.
    Drodzy Kobyłczanie noe dajcie się omotać tej obłudzie.

  2. Jaka hipokryzja, obłuda i zakłamanie ze strony radnej K.ariny Jazwinskiej.To jej ” szfagierka ” Ewa Jazwinska byla pełnomocnikiem rady do spraw przejazdow kolejowych. Na poczatu ostatniej kadecji to te panie wraz ze swoimi burmistrzami zarzekali sie ,że przejazdy bedą !!!! w 2019/2020. Dzisiaj Jazwinska Karina z blądynki zrobila sie na brunetkę i udaje, ze jakby nigdy nie pracowała w Urzedzie Kobylkowskimow. Jak wszyscy wiemy pracowala, tylko nie specjalnie efektywnie , bedąc zbednym drugim wiceburmistrzem. W mojej ocenie i wielu mieszkanców naszego grodu byla ” darmozjadem” opłacanym z naszych podatków prze prawie 10 lat…

  3. Burmistrz Kobylki robi z tego miasta zapyzilay folwark. Wczesniej w wolominie namieszala. Teraz tu. A potem sie onazuje, ze premie po 20k sobie wyplaci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj