Kiedy otwarte baseny?

0

Na razie nie ma szans, by otwarty został basen w Wołominie czy Markach. Od soboty pluskać się na swoim obiekcie mogą jedynie mieszkańcy Ząbek.

Wołomin

Pomimo możliwości otwarcia, Pływalnia OSiR „Huragan” w Wołominie poinformowała, że rozpocznie działalność najwcześniej 16 czerwca. „Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości usług oraz bezpieczeństwo osób korzystających z pływalni. W związku z rządową informacją o możliwości wznowienia pracy basenów oraz zgodnie z zaleceniami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej zleciliśmy wykonanie pełnego zakresu badań parametrów wody, zarówno fizykochemicznych, jak i mikrobiologicznych. Otwarcie obiektu nastąpi po otrzymaniu wszystkich wyników badań, które potwierdzą, że woda na pływalni spełnia normy Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U. Z 2015 r., poz.2016 r.) oraz po pozytywnej opinii Powiatowej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej w Wołominie” – czytamy w przesłanym komunikacie. (…)

Marki

Także Marki na razie szykują się na otwarcie pływalni w nowym reżimie sanitarnym i zgodnie z zaleceniami Państwowego Zakładu Higieny. – Przerwę „koronawirusową” wykorzystaliśmy do przeprowadzenia prac technicznych oraz prac gwarancyjnych, które poprawią komfort użytkowania wszystkim naszym gościom. W związku z tym, że prace były wykonywane również na płycie basenu, konieczne było ponowne przeprowadzenie pełnego zakresu badań parametrów wody. (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj