Nie potrafisz, nie odkręcaj

0

W ostatnich tygodniach coraz częściej dochodzi do wypadków z udziałem motocyklistów. Istnym czarnym punktem na drogowej mapie stał się niestety powiat wołomiński. To właśnie tu od początku maja do 15 czerwca doszło do aż pięciu tragicznych wypadków, w których życie stracili młodzi motocykliści.

19 czerwca w jednym z kobyłkowskich kościołów odbył się pogrzeb 23-letniej motocyklistki. Młodą kobietę żegnało bardzo wiele osób, w tym grupa motocyklistów, którzy chcieli oddać hołd swojej zmarłej koleżance. (…)

– Trzeba mieć wyobraźnię przede wszystkim. Trzeba mieć oczy dookoła głowy zarówno prowadząc samochód, jak i motocykl. Nie potrafisz, nie odkręcaj – stwierdził w rozmowie z nami jeden z motocyklistów, który przybył na pogrzeb zmarłej tragicznie 23-letniej motocyklistki.

„Apelujemy o ostrożność! Miejsce się na baczności, uważajcie na siebie i innych. W ubiegłym roku, do połowy czerwca, na ulicach Warszawy i na terenie podwarszawskich powiatów zginęło pięcioro motocyklistów. W tym roku już 12” (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj