Nasze szkoły są gotowe?

Nasze szkoły są gotowe?

Ponieważ rodzice informują nas o tym, że niektóre szkoły przyznały na początku września, że nie są gotowe do tego, by w razie kwarantanny prowadzić lekcje online, zapytaliśmy jednostki prowadzące w gminach powiatu o przygotowanie do czasu izolacji.

Marki

Jak poinformował nas Andrzej Motyka z Centrum Usług Wspólnych, szkoły w Markach są przygotowane do ewentualnego rozpoczęcia pracy zdalnej. Placówki mają możliwości techniczne, a nauczyciela są przeszkoleni do prowadzenia lekcji online.

Zielonka

Urząd miasta w Zielonce także zadeklarował Wieściom, że wszystkie placówki szkolne, dla których organem prowadzącym jest Miasto Zielonka, są przygotowane do pracy i nauki w formie zdalnej. „Szkoły są wyposażone w niezbędny sprzęt i infrastrukturę informatyczną do prowadzenia zajęć on-line. Nauczyciele miejskich szkół w Zielonce zostali przeszkoleni na tę okoliczność”- czytamy w nadesłanej informacji.

Ząbki (…)

Więcej na łamach Wieści.

http://www.e-kiosk.pl/index.php?page=titleissues&id_title=154563

https://www.egazety.pl/marpan/e-wydanie-wiesci-podwarszawskie.html

(3) Comments

  1. Wolominiak

    Dlaczego oświetlenie miasta nie jest dostosowane do coraz krótszego dnia? O 5 rano jest już ciemno bo latarnie gasną a wschód słońca o 6:06. O 20:30 jest już ciemno a zachód słońca 18:48. Czy to kolejne oszczędności kosztem bezpieczeństwa mieszkańców? Prośba o interwencję.

  2. Nadia

    Jal zapytalam na ebraniu wychowawcze co jesli zakną szkole yo uszyszalam ze wtedy bedziemy sie marywic. A wogole to nauka zadlana nie jest mozliwa bo dzueci nie maja dostepu do komputera. A w minecrafta graja chyba kreda na asfalcie. Zenada. Duza szkola w wolominie.

  3. kurka

    U nas w Wołominie pani na zebraniu szkolnym powiedziała, ze nie ma co liczyc na lekcje online, bo nauczyciele nie przeszkoleni są

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *